reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
To jak z ta zamknieta grupa poswiecilam sie i zalozylam konto na facebook'u:) znioslam nawet grom zaproszen od tzw znajomych:)
 
Grzechotka ale zazucilas nazwami zabawek, normalnie jakbym nie wyczytala wczesniejszych postow to nie mialabym pojecia o czy piszesz :) Swoja droga jak opiekowalam sie 4letnia dziewczynka kilka lat temu to znalam na pamiec wszystkie piosenki z bajek na mini mini i tez bylam obeznana z rynkiem dzieciecych zabawek :)

Witam nowa mame :) podobno na kolki infacol jest zbawienny:)

Verita moj jezdzi w gondoli jak jest brzydka pogoda a jak ladna to w travel,

Kesti gratuluje decyzji, masz konto wiec juz oficjalnie istniejesz hehehe

Loma dawno cie tu nie bylo... z dzieciakami zawsze jest co robic,
 
Moja pewnie będzie jeździła w gondoli jak zazcznie siedzieć ;-)
Inka ja też podostawałam mase ubranek i większość to róż no ale ja lubie różowy kolor :-)
Loma u mnie też dwójka i mam meksyk w domu ;-)

U mnie też obecnie na tapecie spiderman, Hulk a raczej wszyscy avengersi niestety mój brat oglądał z nim te bajki i młody się wkręcił, a do tego kungu panda i tarzan oglądam te bajki codziennie :-/ ale mój jest teraz na etapie walki z potworami
Kłade się jeszcze bo potem pożałuje jak tego nie zrobie :p
 
Bry:no:
Życzyłam Wam spokojnej nocy? no życzyłam! a ja to co?
qrwa! dawno mi tak nie dał popalić:-(przed 22 karmienie, o 23:40 karmienie, o 0:50 karmienie, o 2 karmienie, o 2:50 karmienie, o 3:20 gadanie, uśmiechy i kupsko, o 3:50 karmienie, a od 5 już płacz, prężenie, bąki, karmienie. Zasnął dopiero jakieś pół godziny temu. Nie mam siły na nic. Chyba obiadu nawet nie zrobię, zadzwonię do męża, żeby cos kupił po drodze. A miały być nalesniki.

Nie wiem jak będzie później, ale moja Maja od zawsze była i jest przeszczęśliwa, jeśli dostanie od kogoś ciuchy:-) nie lubi zakupów, nawet jeśli idziemy po coś tylko dla niej. Najlepiej, jakby ciuchy same przychodziły do domu, układały się w szafkach, a ona je czasem założyła. Ważniejsze od firmowych ciuchów są zabawki, ale udaje mi się często przekonać ją, że to zbędny zakup. Ona nie lubi się bawić. Dla niej najlepszym zajęciem jest malowanie, kolorowanie, wycinanie, wyklejanie i wszelkie inne prace plastyczne. Na tym nie oszczędzamy, czesto coś kupujemy, wymieniamy kredki, flamastry, farby. Papier kupujemy ryzami. Wczoraj pojechala ze mna po prezent dla kolegi i wróciła z super szablonami do pisanek i jakimiś taśmami oraz ozdobami filcowymi, z których będzie tworzyła koszyczki i kurczaczki:-) w ten oto sposób manualnie sporo wyprzedza rówieśników, ale pod względem zabawy zabawkami jest do tyłu. Nawet oststanio oddała chyba 10 barbie siostrzenicy, bo stwierdziła, że skoro się nie bawi, to po co mają leżeć, Zuzia skorzysta.Ale ma też kilka zabawek z wieku niemowlęcego, z którymi się nie rozstanie chyba.

Blindwillow, super:-):-):-):-):-):-)
Mam nadzieję, że Mikołaj polubi rehabilitantkę. Ćwiczyć lubi, co prawda z tatusiem, ale lubi:-) gorzej będzie z masażem.

Kesti, o żesz ty orzeszku! poświęciłam się! no też!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Verita, dzięki:-)
horroru ciąg dalszy, kilka kup za nami, atak histerii ze zmęczenia, teraz zasypia u mnie na ręku.
Mam nadzieję, że dzisiejsza noc będzie lepsza, bo czeka mnie ciężki weekend. Mąż razem z kolegą robią jutro pępkowe w pracy, więc w sobotę i niedzielę będzie dogorywał, a ja sama ze wszystkim. Jeszcze sałatkę obiecałam mu zrobić. O ja głupia!
Idę naleśniki smażyć:-)
 
Oj chyba dzisiaj faktycznie cięższy dzień mają nasze dzieciaki. U mnie noc nawet dobra pobudka o 1 na jedzenie i spanie z przerwami na włożenie smoka do 7 aż byłam zaskoczona że mnie budzik obudził bo ostatnio to ja przed budzikiem wstawałam.
ale teraz w dzień Iga coś nie może zasnąć już powinna być po co najmniej dwóch długich drzemkach a ona biedna dopiero teraz padła.
Chyba na nią źle działa pogoda bo u nas deszcz od 2 dni i dziś to nie ma mowy o spacerze.

Selerowa i ja też na zapas już teraz życzę ci przespanej nocy:-):-):-)
 
Selerowa tobie i sobie życzę spokojnej nocy i dnia u mnie też ataki histerii płacz prężenie kupy a kuba chodzi i prosi żebym się z nim pobawila . Ja też sama na weekend mąż znów w wawie cale 2 dni
 
reklama
Hej Dziewczyny. U nas noce zawsze tak samo wygladaja poki co...maly budzi sie co 2-3 h na jedzonko i ewentualnie zmiane pieluchy i idzie spac dalej. Ostatnio spi do 9..dzis nawet do 9:30. Potem znowu drzemka ale juz na raczkach...ciekawe co po jedzeniu teraz wymysli. Szkoda, ze pogoda taka beznadziejna. Nawet na spacer nie za bardzo mozna wyjsc...i co tu robic...
Selerowa ja zyczylam wszystkim dobrej nocy wczoraj, ale cos nie pomoglo :/
Wczoraj wyprobowalam nowe pieluchy Dada, ale jednak sa gorsze od Pampersow..wedlug mnie sa mniej chlonne i pupa malego jakas wilgotna...jakie polecacie pieluchy?
 
Do góry