reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Ależ dziś pięknie :-) w sumie spędziliśmy na powietrzu prawie 6 godzin:-) Młody miał na sobie bodziaka na długi rękaw+ śpiochy+ cienka kurteczka+ czapeczka. Do tego cienki kocyk tylko na nogi. Mimo, że tak ciepło to wiatr wiał chwilami okrutny. Ale Mikołaj spał prawie cały czas. Teraz najadł się i coś kwęka
 
reklama
Grzechotko ja małą dziś ubrałam podobnie jak ty i jeszcze ją lekkim kocykiem przykryłam . Ja to straszny zmarzluch jestem dziś około 20 stopni a ja w bluzce sweterku rozpinanym i w wiatrówce i było mi w sam raz a obok szedł mój syn w samym t-shercie i marudził że mu jeszcze gorąco :-D. W bodziakach wkurza mnie to że mają tak zwany duży dekolt i wydaje mi się że małej zimno pod szyjką a na cienką bluzeczkę to chyba jeszcze za zimno.
W tamtym tygodniu było około 20 stopnia a że ja zmarzluch to dziecinie gruby koc wzięłam wydawało się że mi dziecko z wózka wyskoczy tak się wierciła.
 
Kobietki czy u Was tez tak z cycem. Moja smoka nie chce, tylko cyca. Tak zasypia a jak sie przebudzi i nie ma to płacz jest. Zje butle i nadal chce cyca, by pociumkac :( nie moge niczego zrobic, bo odloze od cyca i pobudka jest
 
No właśnie teraz tak mam ale dałam mu tego amerykańskiego i narazie ciumcia o wyplul ale śpi ciekawe jak długo

Jaki laktator polecacie ktoś ma madele mini Electric ? A może ręczny aventu jakiś muszę kupić ale nie wiem jaki
 
Ostatnia edycja:
Grzechotka- ja mam Medeli mini elektric - polecam!
Życzę by smoczek sie przyjął. Napisz za jakiś czas jak tam ze smokiem

Dziewczyny po cesarce- mnie minie teraz 8 tyg - czasem jak duzo sie narobie, nachodze- leje sie ze mnie taka żółta coś wydzieloną. Ma tak któraś?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny moja mała teraz wieczorem parę razy zakaszlała żadnych innych objawów nie ma ani kataru , gorączki . Czy iść z nią odrazu do lekarza czy coś samej mogę zrobić , czy porostu przeczekać czy się coś dalej rozwinie ?
 
Eve ja tak miałam ze dwa tygodnie - położna powiedziała, że ok, że to podbarwiony śluz, ale jej mówiłam, że jak dla mnie to jest coś innego. No i w końcu samo przeszło. Miałam chwilę sucho, a teraz tak naprawdę dopiero pokazał się podbariony śłuz.

Grzechotko ja mam ręczny z Aventu i jak dla mnie jest super. Grunt to nabrać wprawy. Jak tylko ściągasz nadmiar to szkoda pieniędzy na elektryczny. Np. moja koleżanka używała elektrycznego głównie dlatego, że jej córa z cyca nie mogła uciągnąć i ściągała za każdym razem cały pokarm i dawała jej z butelki przez cały okres karmienia, i elektrycznym było jej wygodniej, bo w tym czasie czytała książki.
 
reklama
eve82 mam ten sam problem.Ale na noc daje mojemu butle mojego pokarmu i kłade go obok siebie i daje mu smoka...fakt wypluwa ale w koncu zasypia.Cyca mu nie daje...jesem twarda. Też popłakuje ale nie dam sie.
grzechotko też mam ręczny z Aventu i również jestem bardzo z niego zadowolona.Ładnie odciąga, choć trzeba sie napracować w porównaniu z elektrycznym ale tak jak Joasia pisze jak do nadmiaru to naprawde Ci taki wystarczy. Moja znajoma miała ręczny z Lovi i narzekała na niego O avencie naczytałam i nasłuchałam sie bardzo dobrych opinii.

No,czas na butle i zaraz młody idzie nyny... :-)
Kolorowych Wszystkim i przespanych nocek życze ;-)
 
Do góry