reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Hej to ja chyba przegrzewam to moje dziecie :-( chociaż wczoraj sprawdzałam jej kark i nie był spoconya. A miała na sobie body na długi rękaw, skarpetki i spodnie leginsy a na to polarowy kombinezonik
Hm chyba czas w takim razie uzupełnić szafe

Eve ja tak nie mam u mnie da rade pociumkać smoka zamiast mamy mleczarni:-)

Grzeciotka ja mam mini electric i też jestem zadowolona

Patrycja się przebudziła i kwęka, pręży się chyba ją brzuszek boli. :-( i chyba wiem po czym :-/ spróbowałam wczoraj kalafiora :-/
 
reklama
Czesc dziewczyny, mogę dołączyć? W lutym zostałam mamą Oliwii. Mam też synka, prawie 2latka :-)mieszkamy w Gdańsku. Ostatnio codzienność zaczęła mnie przytłaczac i pomyślałam o forum :-)

Postaram się poczytać ostatnie wpisy. żeby lepiej Was poznać...chociaż tysiaca postow raczej nie nadrobie :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witaj mamaoim:-D

Nie zgadniecie ile dziś przestał Kacper no jak na moje dziecko to rekord bo aż 5 h :-D:O szkoda że późno się położyłam i nie dane mi było przespać tych godzin potem w sumie też nieźle bo co 3,5 h się budził na jedzenie no i 2 razy atak brzucha ale zasypial w miarę szybko. No i od 1 do 6:30 spał w swoim łóżeczku to duże postępy jak na niego:-D

Amerykanin narazie delikatnie obwachiwany cmokal troszkę uspokajal się i wypluwal ale powiem wam że widok nieciekawy wyglada jak jamochlon jak ssie tego smoka taka dziura jamochlona:-D
 
Witaj Mamaiom :tak:rozgość się!

Co do body to teraz jestem mądrzejsza i stram się kupować tylko takie, które mają zatrzaski wokół szyi. Wtedy się tak nie rozłażą po praniu i dekolt nie jest odsłonięty.

Grzechotko gratuluje sukcesów!! :-)

U nas nocka fajna :tak:
 
Witajcie Kobitki:-) Na fb juz bylo powitanie, czas na bb:-)
Te moje dzieciaki spać nie lubią. Majka jak była malutka wstawała o 5 i Mikołaj od kilku dni też.

Inka, jak przeczytałam twojego posta to przyszło mi na myśl powiedzenie bratowej "co to jest sweterek? to takie coś, co się zakłada dziecku kiedy mamie jest zimno".
Coś w tym jest, nei sądzicie?

Wczoraj bylam przerażona jak zobaczyłam dziewczynę z wózkiem - ona leginsy i krótki rękawek, dziecię (podejrzewam, że co najmniej w wieku mojego Mikołaja, bo widuję ją od 2 miesięcy) w jakimś futrzaku z naciągniętym kapturem, czapa polarowa, wystający gruby koc i jeszcze wózkowa osłonka. Wózek cały chodził, pewnie dziecię nie było szczęśliwe.

A dziś mam i Maję w domu. Samochód nadal w warsztacie, a deszcz popaduje, więc rower odpada. A niech siedzi, zdąży się jeszcze nachodzić do tej szkoły :-) tylko jak mnie będzie wkurzać tak jak wczoraj, pyskować i wymądrzać się to chyba ją pieszo wyślę.

Katia, to raczej nie od prania sie rozciągają:-) ale od ciągłego rozciągania, żeby główka weszła. Też nie lubię takich bodziaków, ale mam sporo takich zapinanych na ramieniu :-)

Grzechotko :-D super:-D nasze dzieciaczki są coraz większe i mądrzejsze:-) w końcu zrozumiały, że rodzice też muszą spać. Szczególnie mama:-)

Mamaoim:-) witaj, rozgość się. A może na początek napisz cos o sobie i dzieciaczkach?

zmykam coś zrobić...co macie na obiad, bo ja nawet pomysłu nie mam...pytałam wczoraj chyba z 5 razy, odpowiedzi nie otrzymałam, więc chyba nic nie zrobię, tylko pieczarkową:-) nauczą się, że jak pytam to oczekuję odpowiedzi:-)
 
W takim razie napisze coś o sobie :-) mam 30lat i jestem podwójną mama na etacie :-) mój starszy syn Marcel właśnie przechodZi bunt dwulatka...poza tym jest bardzo bardzo żywym dzieckiem..nie usiedzi na pupie. 5min. Na spacerze jak jest poza wózkiem to zwykle ciagle biega, trzeba mieć oczy dookoła glowy, a chodzenie za rękę wogóle nie wchodzi w gre.. Oliwia jest naszą małą niespodzianką:-) Marcel miał roczek jak zobaczyłam dwie kreski, swoją drogą, mieliśmy z mężem prezent ślubny, bo test robiłam trzy dni przed ślubem:-) Oliwia jest na piersi i na dyndusiu. Mamy smoczek firmy Mam taki 0-2mce poczatkowo bałam się że Mała będzie źle chwytala piers, ale jest ok. Marcel był wyłącznie na piersi, nie dawalam mu smoczka, bo każdy mi mówił, że nie wolno. Resultat był taki, że praktycznie 24godz był przy cycku, a ja miałam depresje, bo nic zrobić nie mogłam. Przy drugim dziecku jestem madrzejsza :-) co do Oliwii to dziś kończy 6tyg. Od 3tyg meczymy się z jej brzuszkiem. Ciągle się prezy i nie może kupki zrobić. Jestem na diecie bezmlecznej, daje jej Delicol i Esputicon. Są dni że jest lepiej, są takie zwe ciagle kwili i płacze. Od dwóch dni noce mamy nieprzespane...ona odsypia w dzień a ja jakoś się mecze :-) póki co daje radę, ale powoli dopadaja mnie zawirowania hormonalne i szara codzienność z dziecmi i niestety łapie doły. Mam nadzieję że będzie lepiej !
 
Cześć dziewczyny :-) Kurczę jeden dzień bez netu i już mam zaległości. Chętnie dolaczylabym do Waszego facebookowego grona... Przygarniecie mnie? U nas wczoraj do południa tez piękna pogoda- spacerek zaliczony :-) A potem padało i dzisiaj tez jakoś pochmurnie i zimno. Chyba dziś siedzimy w domu :-( Witam nowa lutoweczke :-) widzę ze z Gdańska - my z Tczewa jesteśmy :-)
 
Czesc dziewczyny, mogę dołączyć? W lutym zostałam mamą Oliwii. Mam też synka, prawie 2latka :-)mieszkamy w Gdańsku. Ostatnio codzienność zaczęła mnie przytłaczac i pomyślałam o forum :-)

Postaram się poczytać ostatnie wpisy. żeby lepiej Was poznać...chociaż tysiaca postow raczej nie nadrobie :-)
witamy
 
Selerowa masz racje z tym sweterkiem :-D ( ja tak nigdy nie mówiłam a teraz jak jest małe dziecko to zaczynam zdrabniać ).
I jeszcze łącze się z tobą w bólu pobudek o 5 rano ( starszak dawał mi godzinę dłużej pospać i wstawał o 6 razem z dzwonami kościelnymi).
I dziś Iga też mi dała w nocy pospać bo była tylko jedna pobudka o 1 i potem dopiero o 5 wstawanie - może jej już tak zostanie :-).
Moja mała lubi gondole w zasadzie ona lubi wszystko na czym może pospać:-):-):-) , jak tylko wyjdę z nią na spacer to od razu zasypia i ile bym nie chodziła to śpi.
mój m się śmieje że ona ma po mnie to że jest śpiochem i zasnęła by pewnie na stojąco a po nim że lubi wcześnie wstawać - także dziecię podzieliło się upodobaniami po połowie z rodziców.
 
reklama
mamaoim witamy w Naszym gronie :-)
U nas nocka w miare spoko.Młody obudził sie o 4:00-dostał butle i śpi do teraz. A ja też ide sie ogarnąć i wymyśleć jakiś obiad.
Moje dziecie ma dziś miesiąc :-):-)
Miłego dnia :-D
 
Do góry