reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Magdzik, dzwoń i zapisuj się, bo tam nie będzie od ręki. My czeka y 2 miesiące, ale Mikołaj będzie badan na Mochnackiego. Siostra była z synem w Kajetanach i jest mega zadowolona. Koleżanka jezdzi tam od początku z dwoma synami i dopiero tam chłopcy zaczęli robić postępy.

Mikołaj miał tą darmową szczepionkę na wzw b, pod koniec kwietnia idziemy na drugie szczepienie i wtedy dostanie 5 w 1. Może jestem dziwna, ale ja nie czytam o powikłaniach. Wtedy dopiero bym miała jazdy - co est gorsze- powikłanua po szcepieniu czy może cięższy przebieg chorób i powikłania po nich. Ja byłam szczepiona, Maję szczepiliśmy to i Mikołaj będzie.

Chyba jakiś obiad trzeba wciągnąć i poprasować dzisiejsze pranko.
 
reklama
Mój syn odstawił taki cyrk na spacerze, że pół osiedla go słyszało :confused2:aż mi baba zwróciła uwagę, że niosę go na rękach, a taki wiatr jest :angry: to co kur... miałam zrobić?? Zostawić go w wózku i niech dławi od płaczu? :angry::angry::angry: ech te cudowne rady.
 
Kasoku mój szkrabik to Tymon :) wrócilismy z 2 godz spacerku i szok syn jeszcze godzinke w domu spał :) dziewczyny w ciąży uzaleznilam sie normalnie od słodyczy i teraz herbatniki i biszkopty non stop posiadam , czekolady jeszcze się nie odważyłsm zjeść chociaz kusi strasznie, ale cóż synek ważniejszy. Na szczęście ja nie prasuje Ubranek młodego, tylko pieluchy tetrowe i flanelowe. W ciąży tylko poprasowalam 56 i 62 rozmiar a po urodzeniu to juz dałam na luz zresztą nienawidzę prasowania a i czasu pewnie też bym nie znalazła.
 
My dziś też na długim spacerze byliśmy i moje dziecię pospało ciągiem 4 godziny , potem zabawa zwiedzanie mieszkania, gaworzenie. Teraz mała już po kąpieli śpi i uśmiecha się przez sen :-). A ja biorę się do ćwiczeń bo trzeba pozostały balast po ciąży stracić.
Ja też ubranek nie pracuje tylko te które trzeba bo inaczej wyglądają nieładnie.
Katia takie starsze panie są najlepsze - jak mój starszak był mały miał około 10 miesięcy to biegał po parku ( zaczął chodzić jak skończył 8 m-cy ) oczywiście miał pampersa a że był zawsze duży to wyglądał na o wiele starszego i starsza babinka mówi do mnie że takie duże dziecko a jeszcze pieluchę nosi że to wstyd i pewnie mi się niechce go oduczyć na co jej grzecznie odpowiedziałam że on nie ma nawet jeszcze roku tylko poprostu jest dużym dzieckiem to kobita mówi do mnie że to w takim razie jakiś mutant jest - no myślałam że ją normalnie walne. Także nie przejmuj się i olej stare babcie które wiedzą wszystko najlepiej .
 
Aniolinek u mnie tez apetyt na słodkie jest i normalnie przeginam. Bo wcinam cukierki, wafelki, ciastka... Wszystko oprócz czystej czekolady, bo ciastka czekoladowe czy wafelki z czekoladą wcinam. I od jutra koniec. W ogóle mam taki apetyt ze szok. Muszę jeść tak jak moje dziecko - co 2 h haha. Jak raz bylysmy na spacerze przez 3h to potem myślałam ze na te 4 piętro nie wejde. Tak mi słabo z głodu było :p
Ja tez nie prasuje ciuszków.
Moja mała dziś w ciągu dnia miała 4h przerwy od jedzenia z tego 2,5 przespała ciągiem. W szoku jestem.

Jak mnie wkur... jak ktoś się wtrąca i komentuje niepotrzebnie wrrrr.
 
Hej.
Kurcze to u nas 2.5g to max przerwy w jedzeniu. Najdłuższe to 3,5 się trafi i to noca. Za dnia to ledwo 2g dociagnie :/

Wczoraj taka grzeczniutka a dziś diabełek. Yylko kilka minut sen i oczy otwarte. A od 16 to już wog9le. Starsza domaga się uwagi i pokazuje rogi.
 
Edda, ja mam to samo. Wrócił mi smak na krówki. Jak idziemy na spacer to biorę do torebki garść i jak zglodnieje to jem.
Trusia mój też co 2h je. Czasem co 3, w nocy lub po spacerze. A jeszcze niedawno potrafił wieczorem przespać 5-6h. No cóż, może za jakiś czas mu to sie zmieni. Dobrze, że w nocy obudzi sie tylko na zmianę pieluchy i papu i dalej śpi...a dziś spał do 6:30, więc jest coraz lepiej...teraz też już drzemkę sobie uciął.
Dziewczyny, często jezdzicie w gości z waszymi maluchami. Bo nas ciągle teściowa zaprasza do siebie, a mi się tak nie chce do nich jeździć. A jak pomyślę o co tygodniowych obiadkach to już mi się słabo robi...
 
Dobry:-)
Blinwillow, jak rehabilitacja? Dostałaś się?
My jedziemy dzisiaj, więc zobaczymy co i jak.
Muszę iść z nim jeszcze do pediatry. Dziś w nocy, chyba już 3 czy 4 raz zwymiotował. I nie byłoby w tym nic dziwnego, ale ta treść była koloru żółtego- takie słoneczko. Nie wiem czy to jest normalne, muszę albo zadzwonić albo się przejechać do lekarza.

Kurde, właśnie leci reklama majonezu z sałatką jarzynową w tle...chyba zrobię:-)
Blindwillow, my czasem jezdzimy do moich rodziców lub do siostry:-)

Za mną chodzą herbatniki:-)
Zbieram się zaraz.
Miłego dnia:-)
 
reklama
Selerowa jaką metodą Mikołaj będzie rehabilitowany?

Blind ja też normalnie chodze już w gości ;-)
Starszak chodzi zaraze rozsiewa Patryśka cała zasmarkana, właśnie ją przeinhalowałam ale nadal bidulke katar męczy i spać nie może tak się zastanawiam czy moge jej podać wit c?

Młody ma początek zapalenia uszu na razie dostał kropelki a jtr kontrola mam nadzieje że będzie lepiej bo jak nie to szpital :-( eh strasznie się stresuje tym bo nie wyobrażam sobie zostawić jednego albo drugiego dziecka :-(

Sama też muszę iść morfologie zrobić bo coś czuje że dalej mam anemie.

Idę do łóżka i dziś z niego nie wychodze ;-)
 
Do góry