reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Sandra, skoro potrafi przespać nawet 5 godzin w nocy, to znaczy, że się najada. Wg mnie ma silną potrzebę ssania. Spróbuj z innym smoczkiem.
Jak zapłacze nie podawaj mu natychmiast cyca, cyc nie może być uspokajaczem..

Młody piłuje się. Idziemy na spacer:-)
 
reklama
Sandra moj syn tak wisial na cycu, non stop. Uspokoil sie troche jakmu wode dalam w butelce. Po prostu tak maja niektore dzieci, niedlugo przejdzie bo zacznie otoczenie ogladac.
KIarolina wspolczuje chlopa ja bym takiego szybko ustawila, x box??? nigdy, jak ty grasz to i ja i to by sie zle skonczylo, do kolegi jedziesz bierz malego zjaw sie na karmienie za 2 godziny itd.
 
Sandra tak jak dziewczyny piszą - mały na pewno się najada tylko potrzebuje sobie possać i w ten sposób się uspokoić. Spróbuj inne smoczki , jest taki smoczek nazywa się chyba amerykański ta guma jest podobna w kształcie do sutka taka podłużna u mojej szwagierki żadnego syn nie chciał w końcu podała mu ten jako ostatnią deskę ratunku i załapał i zaakceptował go - od razu mówię smoczek wygląda dość dziwnie :sorry:
 
Sandra zmień smoczek, u mnie też pierwszy się nie przyjął
No i starszak sprzedał mi zaraze głowa boli raz zimno raz ciepło wziełam apap i grzeje się w wyrku mam nadzieje że szybko przejdzie zastanawiam się tylko co jeszcze moge brać jak karmie piersią??
 
U mnie tez tylko cyc i żaden smoczek nie działa. Kupiłam rożne. Tego amerykańskiego nie, ale kojarze ze synek go miał, dziwnie wyglada. Kupilabys taki ale w sprzedaży na allegro są po 2 szt. Ja potrzebuje 1. Jakby któraś z Was chciała, możemy zamówić razem. Jak cos to prosze na priv.
Wydaje mi sie ze w sklepie go Sandra nie kupisz.
 
IWłaśnie zobaczyłam ten smoczek ja bym chyba się na niego skusila . Kacper niby ssie swojego smoka ale czasem też nim pluje
Jutro idę z małym do lekarza bo chyba ma biegunkę robi mi 10-11 kup dziennie i to takie płynne dosyć nie wiem co się dzieje. Generalnie muszę udac się do jakiegoś porządnego pediatry alergologa tylko nie wiem do jakiego jedyna babka sensowna nie ma terminów do grudnia i to prywatnie .
Selerowa jak to napięcie mięśniowe wygląda bo chyba Kacper też to ma ale ta pediatra tutaj to zbagatelizowala . On jak leży na brzuchu to obraca się na bok i zaraz na plecy bardzo odgina głowę do tyłu i cały się wygina poza tym przy jedzeniu jest bardzo niespokojny napina się prezy czasem bardzo sztywny jest aż nie mogę go przystawić z brzuchem też nie za dobrze po każdym jedzeniu leci z niego każdy pryk to rzadka kupka ech:-:)'(
 
Ostatnia edycja:
hej DZIEWCZYNKI, JA NA KROTKO, BO PADAM ZE ZMECZENIA, mLODY DZISIAJ WYJATKOWO NIE SPAL, mój w szpitalu zaakceptowal smoczek aventu z tym dupnym wypustkiem, potem kupiłam taki maly filigranowy tonny teeppe czy jakos tak i go wypluwa, wiec zarówno mój maly jak i Matyska lubia duże smoki, bo Matyska tez ssala taki ogromniast z tony teppe ,a firma po dwóch miesiącach od zakuou tego smoczka zmienila design i bylam w kropce, bo Matyska zadnego innego nie chciała.
 
Hej. U mnie też ciężko. Nocki spoko - pampers cyc i lulu ale dni gorsze. Nie zaśnie sama tylko raczki. Krzyczy tak że wszystkieho próbowałam. Wieczory to już dramat jeden krzyk. Wogóle to coraxnie śpi. Dziß np od 7.30 padla po 11. Na spacerze spała ale od 16 to tylko kilkunastominutowe drzemki. Oko otwiera i krzyk. I karmienie wievzorne - wyginanie prężenie ulewanie ale ciagle szuka. Niewiem. Smoczek zaśsie ale na chwilę

No i krztuszdnie przy karmieniu. Boję się że wladnie jej gdzie nie trzeba.
A co z tym napi3ciem? Moja się wygina przy karmieniu aż jedna ręka do tyłu. Nie przekręca się z brzucha. Z boku na plecy rzaadko.

Karolina - ja też składam o pasxport w nadt tyg i na wakacje do pl.

Sandra przy pierwszej tak miałam. Co godzinę cyc i tylko drzemki bo inaczej krzyk. Powiem ci żs zmieniło się po 2mcu bo akurat przyleciałam do uk i duxo na dworze (we wózku dłużej spała) wtedy ja i cycki odpoczywalismy.

Coß jeszcze miałam pytać... co wasze dzieci umieja? Zassa piastkę, czasem trafi w coś ręką, nießmiałe uśmiechy i chyba tyle

Aha. Widzicie już pory snu? U nas nic a nic

Joasia poranna mina ♥
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Sandra chyba musisz to wytrzymac, moze niedlugo mu sie zmieni. Poki co probuj go odstawiac, jakmzasypia to zabieraj cycka. Ciezka sprawa....
Selerowa ja dopiero bede ogarniac ta rehabilitacje. Na razie wzielam prywatnie. Kolezanka mi polecila. Dz7s bedziemy miec pierwsze cwiczenia. Dam znac jak bylo.
Trusia moj juz ma troche wyregulowany dzien. W nocy spi, rano budzi sie, gada sobie i ze mna..troche sie bawimy, om12 wychodzimy na spacer i wtedy maly sobie spi, bo w domu jakos gorzej mu zasnac. Po poludniu tez jest aktywny, oglada mieszkanie, tata sie nim zajmuje. A ok 18 jest kapiel karmienie i ok 20 zasypia...oczywiscie pod wieczor nie obedzie sie bez marudzenia..troche placzu w ciagu dnia tez musi byc...zeby nie bylo tak milo :D
 
Do góry