reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

hej, mój rano tak do 15 marudny a potem jak zasnie to spi i spi, z buzi mu już schodzi ale całkowicie wyeliminowalam nabial i nie mam co jesc...

witaj inka ;-)

ja mam w srode za tydzień szczepienie wzielam ta 5 w 1 boje się jak cholera lecz coz.
 
reklama
Gratulacje Inka.
Moja robi cyrki rano i wieczorem. Ale rano tylko pol godzinne wycie a wieczorem to humory jak baba. Teraz płacze jak z kąpieli ja wyciągamy. Tak więc w sobote ma baseny jedziemy chyba już polubiła wodę?
Znów mam dzieci zasmarkane :-(
 
Dziewczyny to i ja się ponownie ujawniam :) Tymon pojawił sie 13 lutego, przez cc bo tetno spadało i była szybka akcja.Ważył 3,5 kg a teraz to juz konkretny człowieczek, el Pulpetos pełną gębą .Karmimy sie piersią, w ciągu dnia co 2 godz, w nocy co 3 .Zazdroszczę Wam chociażby tej 4 godz przerwy.Jutro mamy szczepienie to się dowiemy ile waży, w czwartek kolejne usg bioderek. Juz sie zaczynam bać. U nas szczepionke kupuje sie w przychodni i jeszcze sie zastanawiamy która wsiąść.
 
Bry :)
U nas nocka w miare choc młody od 23:30 do 2:30 leżał ze mną i ciamkał cyca aż usnał. I spał do 7:30 a cyce to myślałam ze mi rozsadzi.
Ja co do szczepień to jednak zdecydowałam że bedziemy szczepić tą normalną na 3 wkłucia.Boję sie tych 5w1 i 6w1. Za dużo sie słyszy..i jeszcze sie nasłuchałam od moich dwóch znajomych bo ich dotknęły własnie skutki uboczne tych szczepionek.
U nas już co raz lepsze kupki...jednak to chyba od tego nabiału miał tamte. Ciemieniuchy u młodego nie ma-narazie -i mam nadzieję ze nie pojawi sie,choć wątpię.
Ja już nie plamię.Rana po cc nie boli-a tak mnie straszyli,że 3 miesiące nie idzie sie pozbierać!!
 
Selerowa mały ma powiększony migdał ale nie kwalfikuje síę do zabiegu, w zeszłym roku złapał bakterie pseudomonas lekarze byli w szoku że złapał to cholerstwo no i poinformowali że prawdopodobnie każde zapalenie ucha skończy się 2 tyg. Pobytem w szpitalu :-( na razie leczymy się na szlenkierów w poważniejszych momentach na litewskiej ale coraz więcej osób wspomina o Kajetanach więc chyba i tam przedzwonie
Edda ja na razie opanowałam w wiązaniu chusty tzw. Kieszonke i powiem że myślałam że będzie o wiele wiele trudniej ;-) ale też trochę ćwiczyłam na Kacpra misiu :p
Grzechotka ja płaciłam 130 zł (4,6m) ale jak patrzyłam na necie to średnio kosztują 150zł
Aniolinek u mnie też cc z powodu bradykarii płodu, ale Twój synek to duży się urodził :-)
Kasoku witaj w klubie ja też tak kombinuje z jedzeniem że już nie wiem co zrobić żeby było smacznie i bez nabiału

Moja wieczorem odstawia cyrki przy piersi
 
Dziewczyny gdzie wy slyszycie te powikłania o szczepieniach 5w1 i 6w1 ja właśnie wszędzie czytam o tych powiklaniach właśnie po tych 3 wkłóciach. Ja juz zglupialam normalnie. Jakoś wczesniej się tego nie balam ale jakoś zaczynam.
 
Sandra jak 3 zastrzyki to chociaz ta na krztusiec sobie wykup. Bo ta refundowana jest gorsza.
Edda ja slyszalam ze ta 6 w 1 jest gorsza bo zoltaczka w niej jest tez, a nie oddzielnie.
 
reklama
Dziewczyny to i ja się ponownie ujawniam :) Tymon pojawił sie 13 lutego, przez cc bo tetno spadało i była szybka akcja.Ważył 3,5 kg a teraz to juz konkretny człowieczek, el Pulpetos pełną gębą .Karmimy sie piersią, w ciągu dnia co 2 godz, w nocy co 3 .Zazdroszczę Wam chociażby tej 4 godz przerwy.Jutro mamy szczepienie to się dowiemy ile waży, w czwartek kolejne usg bioderek. Juz sie zaczynam bać. U nas szczepionke kupuje sie w przychodni i jeszcze sie zastanawiamy która wsiąść.

Witaj aniolinek, mój synus tez Tymus urodzony 14 lutego :tak:z tym, ze nie wie czy Ty asz Tymona czy Tymoteusza???


dziewczyny nie panikujemy już odnośnie szczepionek, musimy zaszczepić i już, wiec nie ma rady.
 
Do góry