reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Karolina ja tez mam wielka ochote na slodkie, ale staraam sie nie jesc...a nie zastanawialas sie, ze moze te kolki to od Twojego jedzenia? Moze jesz cos co szkodzi malemu na brzuszek..ja jestem na 'diecie'...tzn. jem inaczej niz np. w ciazy jak bylam...jem lekko strawnie itp.
Edda super, ze Hania juzw domku...szkoda, ze na spacerki nie mozesz wychodzic, bo normalnie dzis to wiosna...
Katia ja wlasnie tez sie zastanawiam nad pampersami 3, dzis bede testowac. Chociaz mam cala paczke 2 :/
Dziewczyny ja dzis dalam malemu smoczek i jestem zachwycona jak na niego dziala...ale troche sie boje, ze za bardzo sie, przyzwyczai. Wy czesto dajecie smoka w ciagu dnia?
Selerowa ja mam 30 lat i od kiedy zaszlam w ciaze i teraz juz po urodzeniu mam jakis wstret do alkoholu..nie moge nawet wachac..w ogole nie mam ochoty na picie..i wkurzam sie jak moj co i rusz jakies piwko pije...
 
reklama
Mój małż dziś mi przyniósł całą wielką pakę 3 (186szt), jakaś promocja w Lidlu była, ale mniejszych nie było. U nas będą dobre, bo mam wrażenie, że 2 też już w pachwinkach za bardzo się odznaczają.

No i co z tą Sandrą? Nikomu nie dała znać?

Ile mała przybrała, to dowiem sie dokładnie w czwartek na wizycie. Na razie wydaje mi sie tylko ze jest cięższa już bo czuje jak noszę :) co do odbijają, to jak nie usnie przy cycu to odbije ja, a jak usnie to już nie. A czasem biorę do odbicia to ona sie wygina i szuka cyca i nie zdążę odbić jej. A Wy odbijacie po całym jedzeniu czy np po jednym cycu i po drugim?
Eve, ja odbijam, a właściwie próbuje odbić, bez względu na to czy usnął czy nie. Ponieważ mamy z tym problemy położna zasugerowała bu go odbijać w połowie posiłku. Oczywiście też dużo zależy od tego jak je, w nocy jak cyca na spokojnie to jedno odbicie wystarczy, w dzień jak je zachłannie już gorzej, bo potrafi odbić a potem i tak jest cofka i mi się mało nie udusi . . .
 
Hej, u mnie koncert , ponosiłam przewinelam poprzytulałam i teraz polozylam do kolyski i jest wrzask, az mam wyrzuty sumienia, ale musze usiasc na chwilke i chociaż się napic czegos, cholera chyba nie robie mu krzywdy, co????

Ja jeszcze używam 2 , mama mi taki zapas kupila,ze musze je zuzyc, bo jedynki już sa za male i skonczylam paczke przedwczoraj . Zaraz ide kapac małego potem Matyske i...prasowanie mnie czeka o jezu kiedy ja się odrobię, nie mowiac kiedy znajde trochę czasu na zabawe z Matyska????
 
Ja jestem dziś tak zmęczona że płakać mi się chce a pewnie czeka mnie ciężka nocka bo Kacper nawet w dzień ciężko te baki znosi kupiłam infacol oby pomógł.
Mój też się pucus zrobił ale niestety coraz więcej butli w dzień w nocy tylko pierś poniosłam sromotna klęskę:-( :'(
 
Dziewczyny pomóżcie. Moja Julka ma 5 tygodni i zauważyłam, że przez dłuższą chwilę i dość często w ciągu dnia "zawiesza" wzrok w jednym miejscu i rzadko wodzi oczkami za wzrokiem. Czy mam się niepokoić czy to jeszcze normalne u tak małego dziecka?
 
Madzia poczytaj na internecie o rozwoju wzroku u maluszków, w 1 miesiacu nawet na 30min mogą się zawieszać, spokojnie.
Przeczytałam was ale mąż ma wolne dwa dni i jutro już pewnie napisze co u nas.
 
spokojnie, mój tez się zawiesza, nawet jak ma glowke odwrocona a ja klasne albo cmokne to się nie obroci, martwiłam się, ale powiedzieli mi fachowcy, ze tak może być.
 
Sandra ma mój nr telefonu, ale nie odezwała się. Inaczej już bym dała wam znać.

Mikołaj też często się zawiesza, ale spoko:-) zaczyna nieśmiało się uśmechać, a wystarczy, że usłyszy mój głos już szuka cyca:-) w piątek szczepienie.
Pampków używamy jeszcze 2, właśnie skończyłam dady, zaczynam pampersy. Na kilka dni wystarczy, potem zobaczymy:-) :-)

Grzechotko, odkąd stosujemy espumisan jest duuuuuuuużo lepiej:-) :-) :-) brzusio czasem pobolewa, ale rzadko:-) może też spróbuj...
 
Hej

A właśnie miałam pytać o Sandrę to raz a dwa jak poznać że pampki za małe - wciskaja się w udka tak? U nas tak jest a na dupce za duże że się zawijają

Zastanawiam się nad mm... rankiem z siedem razy karmiłam. Co przysnrła to od razu tadam i od nowa szukała i krzyk i tak w kółko. Coś nie tak nie? Czy to potrzeba przytulania? No nie idzie nic zrobić a tu druga się domaga uwagi.
 
reklama
Ja po nocnym karmieniu, czekam slysze,ze mlody sie rusza i blagam o jego spanie. Nie wiem jak poznać,ze pieluchy za Male, moze jak przesikuje je , jedynki przemacza w trymiga, dwojek mam trzy duże paki, tez uzywam rady na przemian z pampersami , dobra klasę sie , dobranoc.
 
Do góry