reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Edda dokładnie to samo mi powiedzieli o porodzie. To dla mnie najgorszy scenariusz: najpierw sn, a w konsekwencji i tak cc. Ale przetrwamy...
Cieszę się, że dziś masz lepsze nastawienie. Tak trzymać! :tak:
 
reklama
słyszałyście o tych bliźniaczkach, co umarły we włocławskim szpitalu, bo nie miał kto zrobić usg? normalnie masakra. mówili we wiadomościach. dwa tygodnie matka leżała w szpitalu, wypuścili ją do domu i wróciła, bo jej ciśnienie skakało. wg gina miała mieć natychmiast zrobioną cesarkę, ale przełożono to na następny dzień, bo nie miał kto usg zrobić i dzieci umarły... średniowiecze po prostu... doła złapałam
 
Katia tylko jedynie ten minus ze nawet nie będziemy mogły sobie prysznica wziąć czy pochodzić, zmieniać pozycje, bo te ktg, ale wszystko dla maluszka :-)

Agasim daj spokój. Masakra taka strata... A my zamiast słuchać teraz samych dobrych opowieści to akurat takie rzeczy się dzieją. Ale tak jest zawsze...
 
Edda ja przy pierwszym porodzie byłam non stop pod ktg ale pozwolili mi się odpiąć na 15 min żeby skorzystać z prysznica

dziś miałam mega zły dzień bez powodu krzyczałam na wszystkich płakałam śmiałam się i tak w kółko dobrze że mój mąż ogarnął że lepiej mi zejść z drogi i zajął się małym, ktory też mi dał mega wkość
 
Witajcie Dziewczyny.
Poczytałam Was i jak już pisałam chyba ja ostatnia urodzę bo mam termin na 28 luty. Ale fajnie bo bynajmniej bede od Was wszystko wiedzieć co mnie czeka ;-)
Trzymajcie kciuki bo jutro mam wizyte i badanie za które musze zapłacic 20zł. Ciekawe co to... Ja jeszcze nie miałam robionego ktg ale może jest za wcześnie jak dla mnie. Jutro sie popytam co i jak.
 
kurde jaki sen miałam z wczoraj na dzis
...za duzo chyba czytałam o waszych snach
az sie bałam
...sniło mi sie ze ur juz
ale nieporód tylko juz pozniej niemowle na jakies wersalce lezało
dziewczynka
byłam od jej prawej strony
podchodze blziej a tu...głowa jaks duza
patrze z lewej i...ja *******e..przezyłam szok
bo miała ..dwie twarze :o :shock: :shock:
tak jak mamy 2 strony to poprwaej..jedna twarz
a po lewej druga
nie chciałam nawet jej wziąc
obudziłam sie
....kiedys w necie widziałam zdj dziecka z 2 twarzami
jakas anomalia...niewiem co to miało byc ale szok
nie chciałabym znow tego widziec
wstałam sie napic
potem mysle...miałam w zeszły pt usg w szpitalu
lek pokazywała mi buzie
oczka,nosek,wargi
...i schizy teraz...jakby cos było nie tak to by zauwazyli chyba
az sie boje tego snu
....ale zasnełam
nast scena
trzymałam swoje dziecko
ale zamiast córki ..syna
i mowiłam
oj,to musze pooddawac wszystkie dziewczece ciuszki,szkoda
ale z 2 strony chłopca łatwiej ubrac
...

co za sny

jak pow.Fo tych snach to na pierwszy ...smiał sie
ze miałam stereo jak dwie twarze

o 2--ze jakby był syn to co zrobie?nic

tyle ze ja mam w pamieci ten 1
...juz chce ur i zobaczyc ze to zdrowe i normalne dziecko
chyba schizy po tym ze pytali w szpitalu czy miałam prenatalne badania
i moj strach ze moze cos zobaczyli a mi nie chcieli powiedziec i boje sie ze cos mogłoby byc nie tak
odpukac



choc przy poprzednich ciażach tez miałam głupawe sny

Witajcie Dziewczyny.
Poczytałam Was i jak już pisałam chyba ja ostatnia urodzę bo mam termin na 28 luty. Ale fajnie bo bynajmniej bede od Was wszystko wiedzieć co mnie czeka ;-)
Trzymajcie kciuki bo jutro mam wizyte i badanie za które musze zapłacic 20zł. Ciekawe co to... Ja jeszcze nie miałam robionego ktg ale może jest za wcześnie jak dla mnie. Jutro sie popytam co i jak.

ja wg OM mam termin na 27luty
ale chciałabym ur juz w37,góra38tyg

porodu sie nie boje
tylko jak wyzej napisane
mam schizy ze mogłoby cos byc nie tak z dzieckiem
TFU TFU ODPUKAC
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Bry:-) wpadłam zobaczyć, czy wszystkie w dwupaku:tak: i zbieram się śniadanie robić soebie i Mai no i szykować się do wyjazdu.

Trzymajcie kciuki, żebym na jutro dostała skierowanie do szpitala:-)

Miłego dnia Mamusie:-) popiszę potem:-)
 
Cześć dziewczyny,
ja już od dawna na nogach. Ja dziś całą noc "rodziłam"... śniły mi się szpitale, lekarze, itp.
Wczoraj byliśmy u znajomych - mają roczną córeczkę. Są po cesarce w tym szpitalu, do którego ja idę, więc miałam okazję wypytać co po czym i jak... niby wszystko ok, bez jakiegoś głupiego straszenia, rzeczowo... ale tak sobie tym głowę nabiłam, że tymczasowo mi się rodzić odechciało. :no:
 
Dzień Dobry Mamusie :-)

Ja niby spałam, niby nie, bo mój pęcherz jakby rozmiarów mikroskopijnych się zrobił. Za to z rana dokonałam wyczynu - obcięłam paznokcie u stóp pewnie ostatni raz przed porodem. Bobas szaleje, może włącze jej jakąś muzykę relaksacyjną, bo mi wnętrzności całkiem zmasakruje.

Selerowa, Sandra oczywiście trzymam kciuki ;-)

Yenka u mnie wczoraj był na świerzo, prosto ze szpitala mąż koleżanki zdać relacje z porodu. Urodziła niezłą bobaskę 3700g. Mój mąż dziś rano jak wychodził to mówił, że od wczoraj mam przerażoną minę :szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ostatnio mało się udzielam, nie mam weny albo czasu....

samdraa - jeszcze może nas marzec złapać, ja mam 26 luty ale mam jakieś głupie przeczucie, że będzie to szybciej ok połowy lutego, ale z pierwszym synem też tak miałam i urodziłam 4 dni po terminie :-)

Widze, że chyba tylko ja nie wstaje w nocy na siku, co mnie baaaardzooo zadziwia. Rano jak się tylko podniosę to lecę do wc ale w nocy nie czuję by mi się chciało. Troche to nienormalne, ale może to zależy jak mały jest ułożony...no ale jest główką w dół i jest duży, większy o 10 dni.
Mały w brzuchu tak szaleje, aż się boje że drugi będzie taki ruchliwy jak starszak ;-)
Pogoda dołuje, aż ciemno w domu, a za oknem mgła, że na pare metrów widać.

Miłego dnia!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
 
Do góry