reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

cześć
katia moj Maly był dwukrotnie owiniety pepowina wokoł szyjki a jeszcze rano przed porodem nie byl, widocznie owinal sie wchodzac do kanału, urodzilam siami natury ale trudno bylo bo pepowina krotka została, a mojej siostry synek byl od 30 tyg. owinięty pepowina wokol szyjki i przed porodem miala usg i nie byl owiniety wiec widocznie sie odkrecił....bedzie dobrze!!!

a przepraszam, ze wam sie wcinam w watek :-)
 
reklama
Mamusiu Synka dziękuję za te słowa :tak: Takie historie naprawdę mi pomagają i umacniają wiarę w to, że przywitam Syna na porodówce, a nie na sali operacyjnej. My odkryliśmy w 33tc, że jest owinięty dwa razy, więc może jeszcze się wyplącze, albo już to zrobił ;-) Widzę, że jesteś z łódzkiego. Rodziłaś może w Łodzi?

Marta nie no 4600 to już ewidentna cesarka... Chociaż USG często przekłamuje wagę dziecka i do samego końca nie można stwierdzić jak duże się urodzi. Moja znajoma teraz miała urodzić synka z wagą 2900, a urodził się 3400, więc pół kilo więcej. A to już jest dużo ;-)

Ja też chciałabym rodzić sn razem z mężem, ale bezpieczeństwo syna jest najważniejsze i moje chcenie się tutaj nie liczy. Muszę zaufać lekarzom i wierzyć, że nie dadzą zrobić krzywdy mojemu dziecku.
 
Witam was w nowym roku i składam od razu wszystkim najlepsze życzenia ;-)
Ja dzisiaj głowie się nad innym tematem: mój mąz przepracował w czechach cały rok i tak odkładał składki ala zus, ja pracuje w pl i mam rente rodzinną. Wiem ze jeżeli podamy do becikowego mój i jego cały dochód to nie dostaniemy ani grosza, co wy byscie zrobili? wyspowiadać się skarbówce z zarobków meża?:>:-p
Pozatym od wczoraj mam często skurcze przepowiadające jak leże, wizyta za tydzień a ja nie spakowana, nie poprasowana i jeden wielki syf na łóżeczku :szok:
 
Mamusiu Syka dzięki za odp. :tak:

Myg niestety nie pomogę, bo te sprawy są dla mnie jakąś abstrakcją. Na szczęście mąż się w tym orientuje i to on będzie się zajmował wszystkimi papierzyskami.
 
ojojj ale tutaj dzis ruch od rana :tak:

my pospalismy tak jak nigdy :-Dposzłam spac po 18 wczoraj a wstałam dzis przed 10 , oczywiscie z przerwami na siku :-D ostatnio nic tylko moge spac i spac co mnie cieszy bo po porodzie pewnie mało takich okazji bedzie :-D

lenia mam dzis jak cholerka a trza mieszkanko ogarnac i sama siebie bo dzis wizyta :-D


Katia ja wierze ze bedzie u was dobrze ... jaki porod by nie był ... bedziemy trzymac kciuki za was :-D a moze akurat mały sie odwinoł ... na nastepnej wizycie wez zapytaj twojej gin jak długa jest pepowina ...


Edda no u nas w szpitalu tzn tam gdzie bedziemy rodzic cc jest jednynie robione jesli sa do tego wskazania :-)
 
Witajcie, ja wczoraj spakowalam torbe dla malego, zostala torba dla mnie, dla malego musze jeszcze dorzucic plyn do odkazania, dzis kupie w aptece:)
Wiem, ze nic nie musze brac ze soba, dowiedzialam sie, ze w szpitalu maja te mleko modyf, ktore wybralam i wyglada to tak, iz jak chce mleko to zglaszam i przynosza gotowe i cieple. Ale jednak wole miec wlasne ubranka kosmetyki dla malucha etc...
Ja mam dziwne wrazenie, ze urodze szybciej... Takie przeczucie... Wg lekarki zapewne ok 30stycznia
 
witam sie z Wami W TYM NOWYM 2014 ROKU
i zycze WAM wszystkiegho najlepszego
szczesliwego rozwiązania,zdrowych dzidziusiów
i szybkiego dojscia dof ormy po porodzie

ODN porodu
ja z Tychów jestem
tu lek sa za PORODEM SN
cesarke tez robią

jak rodziłam starsza córke ,w boksie obok rodziła dziewczyn dłuzej ode mnie
al sie meczyła
bo miała cos ze skurcze były ale sie nieskrała szyjka
czy odwrotnie
polona na nia raz sie "wydarła" ze mame woła,ze ma sie skupic na oddych
ja zdazyłam ur a ona nie

..jak rodziłam mlodsza córke,tez podobna syt
ja urodziłam a na porodowce byłam krócej nzi ona
ja potem na cc wzieli

w Mikołowie ponoc tylko SN propguja
nie chca cc robic

ja 3x rodziłam u siebie i za 4 tez bede tu

odn cc jeszcze-niewiem czy u nas na "zyczenie" robia
ja tylko jeden jedyny raz chciałam cc-trz mysli takiemiałam lezac na łozku porodowym ze starszą
ale wole sie pomeczyc zeskurczami ,urodzic naturalnie imiec spokoj potem
niz po cc sie meczyc..bo szwy bo to i tamto

Witajcie, ja wczoraj spakowalam torbe dla malego, zostala torba dla mnie, dla malego musze jeszcze dorzucic plyn do odkazania, dzis kupie w aptece:)
Wiem, ze nic nie musze brac ze soba, dowiedzialam sie, ze w szpitalu maja te mleko modyf, ktore wybralam i wyglada to tak, iz jak chce mleko to zglaszam i przynosza gotowe i cieple. Ale jednak wole miec wlasne ubranka kosmetyki dla malucha etc...
Ja mam dziwne wrazenie, ze urodze szybciej... Takie przeczucie... Wg lekarki zapewne ok 30stycznia

a odn tego mleka modyfik to chcesz od razu butelka karmic czy w razie czego ma byvc

w Tyskim chyba NAN dzieciom dawali
nie jestem pewna
jak kacpra ur w36tyg to dostawła ich mleko,bo ja w2 dobie dopiero zcazełam go karmic,na pocz.miałam problem

przy Weronice w2008 to ja karmiłam od poczatku ale raz tylko poszłam po ich mleko bo mi mała tak płakała
a chyb miałam jeszcze mało pokarmu

przy Nataszy zas ani razu nie miała modyfik.mleka
bo pokarmu miałam duzo
i małą miałam przy sobie
odn ubranek
niewiem jak teraz,musze dopytac znajoma ktora 4zy 5 mies temu rodziła-
przy starszychdzieciach nie dwałam własnych ubranek tylko na wyjscie
bo słyszałam ze moga potem dac innym dzieciom
a tak ubieraja dzieci w szpitalne
a swoje na wyjscie
jak ja bede pakowac sie to napewno spakuje od rzu dla dziecka na wyjscia bo moj moze miec problem z tym co dac
przy W.mowiłam o body
a ten myslał ze spioszki to
dla młodszej juz miałam ciuszki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
heja
No to szczęśliwego tego roku, terminowych rozwiązań, braku kolek, mleka w piersiach, przespanych nocy, łagodnego ząbkowania i duuużo uśmiechu :-)

wy tu juz o pakowaniu toreb ja nawet o tym jeszcze nie pomyślalam a chyba juz powinnam no jeszcze mi troche rzeczy i tak brakuje

Katia ja tez sie urodziłam z pępowiną owiniętą 2 razy i zobacz jaka dorodna wyrosłam wszystko bedzie dobrze:-)

Ja juz mam wszystkie papiery na cc ale i tak będę czekała na skurcze tak lekarz mówi że najlepiej dla dziecka wtedy szybko do szpitala i cc od razu trochę sie boję takiego scenariusza bo przy pierwszym razie nie miałam żadnych skurczy więc mam nadzieję że bedę umiała je rozpoznać na czas

apropo papierkowej roboty to właśnie jak z tym macierzyńskim trzeba załatwiać i z becikowym?
 
reklama
katia zobaczysz że Michałek się jeszcze odwinie albo już się odwinął :-)
myg ja to się też kompletnie nie znam na tych papierzyskach.
marta 4600:szok: Booże to rzeczywiście niepoważni że sn! Ja też mam walizeczkę na kółkach i bynajmniej wcale nie jest filigranowa :-D
 
Do góry