reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Witajcie w nowym roku!
Zycze Wam wszystkim samych pomyslnosci w 2014! Zdrowych pieknych dzieci i bezprobemowych porodow. To bedzie dla nas wazny rok. Tez nie moge uwierzyc ze powitam niedlugo mojego synka. Wizyta u gina za tydzien a jutro o 14 okulista i wstepna decyzja o rodzaju porodu. Mam nadzieje ze bedzie cc.
Sylwestra mielismy bardzo udanego. Bylismy na domowce u znajomych i bylo niesamowicie fajnie. Wrocilismy przed 5.00 do domu hehe Do tego nasluchalam sie komplementow od znajomych na swoj temat i bylo mnostwo toastow za malego. Jedyne co to nie tanczylam juz w obawie o brzuszek no i super wygoda wrocic autkiem do domu z imprezy :-)
 
reklama
BB_Anna, dużą masz wadę wzroku?? Też muszę się wybrać do okulisty, ale nie wydaję mi się, żeby moja wada predysponowała mnie do cc. Nawet byłam u ortopedy i dysplazja stawu biodrowego też nie kwafilikuje mnie do cc. Chociaż ja akurat nie jestem za cc. Chciałabym urodzić sn.
 
Blindwillow nie mam dużej wady bo -4 dioptrie ale ja bardzo chce CC, nie chcę rodzić siłami natury. To jest moje główne wskazanie.
 
Anna to dosć mala wada ja przy synu mialam większą do tego astygmatyzm i nikt nawet o cc nie wspomniał. Teraz mam ok -8 i też nie jest to wskazaniem. syn w pl urodzony
 
Z jednej strony też chciałabym mieć cc, ale z drugiej chyba bardziej boję się cc niż sn. Mimo wszystko to operacja. No ale macie racje, to nie średniowiecze. Można samemu zdecydować.
 
reklama
obyśmy nie za szybko zaczęły się rozpakowywać, ja jutro ma wizytę i usg. cukry raz lepiej raz gorzej ale insulina na razie była tylko na noc jutro się okaże co dalej, ciśnienie w normie ale jak tylko czasowo przesunę troszkę leki to zaczyna się podnosić kurcze wszystkie plagi egipskie ale co do szyjki to lekarka twierdzi że nie wie po co mi poprzedni lekarz szew założył bo szyjki 2 tygodnie temu było ponad 4 cm zobaczymy ile będzie jutro. dowiem się tez kiedy szef mi zdejmą i co z moim porodem bo mam cukrzyce nadciśnienie szew szyjkowy do tego mały nie chciał się odwrócić i podobno ciągle miednicowo jest zobaczymy. Nie wiem co wole czy poród naturalny czy cesarkę i to i to boli tylko jedno w trakcie a drugie po hehe.Mam dylemat...

a co do nospy to ja forte miałam 3 razy na dobę co 8 godzin a jak to było za mało to dodatkowo 2 czopki scopolan równocześnie z nospa lub w międzyczasie i to super pomagało na skurcze polecam bardzo cierpiącym scopolan jest na receptę ale zamiennik bez recepty to buscopan jest tylko ciut droższy oczywiście
 
Ostatnia edycja:
Do góry