reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Joasia, a gdzie to leci, bo nie chce mi się szukać:-)

Ja w planach mam dziś Gdańsk, Kraków i co tam jeszcze będzie, ale pewnie i tak skonczy się na zielonej sali:-) i pidżama party :-)

Kupiłam dziś sobie 2 staniki do karmienia:-) zaszłam równiez po stewię i niespodzianka - dostałam gratis 200 tabletek na spróbowanie:-) zrobiłam sobie herbatkę i...........fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj
pewnie kwestia przyzwyczajenia:-)

Agasim, już wysłałam do dziewczyn maile z prośbą o namiary. Nie mogę się do nich dziś dodzwonić. Może skorzystasz.
 
reklama
wszystkim Mamusiom zycze Szczesliwego Nowego Roku:) My jestesmy na miejscu chodz bez meza, dojedzie za okolo 2h bo niestety musial isc na kilka godzin do pracy, ale jest w drodze a niestety to 6h jazdy autem.. mnie bola troszke plecy po tak dlugiej jezdzie na szczescie wyjechalam o 4 rano:) maly dosypial w aucie:) a ja mialam puste drogi, sylwestra spedzamy ze znajomymi w domku na polnocy kraju:) Takze pelno dzieci, maz kolezanki szykuje wlasnie drewno aby rozpalic w kominku:) A ja odpoczywam zza komputera i patrze na dzieciaczki:)

fajnie sie macie
zazdroszcze:)

udanej zabawy zycze
 
Selerowa Jak urodzić i nie zwariować leci na Canal+ Family o 20:25, jeśli nie masz tego kanału, to możesz oglądać on-line: http://weeb.tv/online/family1hd

Ja większość rzeczy pokupowałam przez neta. Staniki pewnie dotrą po nowym roku

Jeszcze przy okazji chciałam Wam życzyć:
greeting-imges-for-new-year-1600x900.jpg

Kasy Kulczyka,
Fury Rydzyka,
Mocy Pudziana,
Chaty Beckhama,
Humoru od rana,
Cukru w normie
oraz świętowania Nowego Roku
w dobrej formie
 

Załączniki

  • greeting-imges-for-new-year-1600x900.jpg
    greeting-imges-for-new-year-1600x900.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 28
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a jak wasze samopoczucie?fizyczne i psychiczne?/

bo ja sie wykoncze zanim urodze
nie ma dnia zebym nie za[płakała ..jzu mam dosc tej ciazy
to chyba kara jakas ze mowiłam NIGDY WIECEJ DZIECI
ze narzekam
3ciaze zniosłam jakos,ale ta najgorsza
nie dosc ze do 3mies wymioty
potem chwila spokoju to od dawna zas nogi mnie bolą,teraz ledwo chodze
czuje taki ból w kolanach ze mam wrazenie zesie przewroce
na dodatek spac nie moge
bo dziecko mnie bombarduuje od srodka
czuje kazdy ruch
jak juz zasne to ...budzi mnie MAMAAA PIC,MAMA SIKU....i tak wstaje i latam do córek
po sschodach to jzu wogole masakra
kazdy pyta jak sie czuje
a ja-fatalnie

sa kobiety ktore dałyby wszystko by zajsc a ja dałabym wszystko byle jzu urodzic i ..nie moc wiecej zajsc w te ciaże
a mąż jeszczeraz mowi-nie dzwigaj,uwazj na siebie
a innego dnia ze przesadzam
bo on widzi zawsze usmiechn.kobiety w ciazy a ja narzekam
ze wg niego symuluje
i jeszze o spacerkach mi gada
sam niech se spaceruje
dla mnie kzde wyjscie z domu,zejscie po schodach,spacery i powrot na 3p to istna tortura
i chcaiałbym isc do szpitala choc na tydz byle tytlkoodpoczac od meza i dzieci

wybaczcie ale nigdy niesadziłam ze ciaża moze byc tak ..okurtnym stanem
denerwuje mniewszystko
i jak patrze na brzuch ..to mysle PO CO MI TO BYŁO ZAS
kazdy mi wspołczuje ze sie zajade
ja sobie wspołczuje
tzn to ze bedzie 4.to juz przywykłam do tej mysli
niewirm jak to pogodzre
ale stan tej ciąży mnie wykancza
odliczam tyg
jestem w 32 ,byle do 37tyg to juz ciaza donoszona
niby z górki ale dla mnie pod góre
bol zniose na łózku porodowym
byle tylko ur i stracic w koncu ten brzuchol
i zeby wszystkie dolegliwosci ustapiły
 
Jak sie czujecie na pare godzin przed?bo ja z coraz wieksza ulga, mam nadzieje ze jedna kmoje dzidzi bedzie 2014 rok, jestem taka szczesliwa ze jakos sie udalo ( prawie ) ze szok :-D,
 
Anamari ja ostatnimi dniami coś zaczęłam fiksować. Mam tak szczególnie w nocy jak spać nie mogę. Jęczę mężowi, że mnie bolą nogi, mam zgagę, pęknie mi krocze, będę mieć zwisły biust itp.... No i, że on oczywiście mnie nie rozumie, no bo nie rozumie :no: Tylko jeszcze podnosi mi ciśnienie hasłem: stan błogosławiony.

Verita to, że już 2014 za pasem to extra ulga. Dopiero zdaje sobie sprawę, że u mnie to już 34ty tydzień, a pod koniec października jak usłyszałam, że mam leżeć, to było to dla mnie niewyobrażalne, że tak to minie i dam radę :-)
 
Jak sie czujecie na pare godzin przed?bo ja z coraz wieksza ulga, mam nadzieje ze jedna kmoje dzidzi bedzie 2014 rok, jestem taka szczesliwa ze jakos sie udalo ( prawie ) ze szok :-D,

ja to nawet nie czuje ze to koniec roku
dla mnie to zwykły dzien,no ok petrady a dworze mi przypominaja o tym dniu ale zeby jakos sie przygotowywac?
mam to gdzies..
 
Verita ja tez sie ciesze ze jeszcze pare godzin i bedzie 2014 rok ::-D i ze nasze dzieciaczki beda urodzone po nowym roku :tak: cięzko uwierzyc ze juz w styczniu powitamy pierwsze maluszki:-D


ja czuje sie dobrze :-D w nocy spie choc mały bombarduje ... zgage mam cholerna ale jakos sie do niej przyzwyczaiłam :-p na moje 5 pietro wchodze z trudem wiadomo ale az tak zle nie ma :-D
 
Anamari ja ostatnimi dniami coś zaczęłam fiksować. Mam tak szczególnie w nocy jak spać nie mogę. Jęczę mężowi, że mnie bolą nogi, mam zgagę, pęknie mi krocze, będę mieć zwisły biust itp.... No i, że on oczywiście mnie nie rozumie, no bo nie rozumie :no: Tylko jeszcze podnosi mi ciśnienie hasłem: stan błogosławiony.

Verita to, że już 2014 za pasem to extra ulga. Dopiero zdaje sobie sprawę, że u mnie to już 34ty tydzień, a pod koniec października jak usłyszałam, że mam leżeć, to było to dla mnie niewyobrażalne, że tak to minie i dam radę :-)

co za mezowie
nie czuja tego jak to jest
niech oni choc raz -gdyyby rzecz jasna mogli-zajda,nosza dziecko przez 9mies i rodza..cieakwe czy beda dalej tacy hardzi ze to przeciez STAN BŁOGOSŁAWIONY

a dzis w RwT(powtora co prawda ale obejrze)faceci którzy chca dziecko a ich kobiety sa przeciwne
i kazde z nich chce przekonac drugiego ze to on ma racje,ze powinnisie zgodzic(lub nie wymuszac)
jeden facet ogladał na tablecie jakis porod,bo zona mu chyba dała zeby sie przestraszył a ten patrzy,słucha "jeków" i ze niewidzi nic strasznego
 
reklama
A ja dziś usłyszałam życzenia, żebym urodziła tuż po północy, bo burmistrz funduje pierwszemu dziecku wózek z fotelikiem. Nawet nie podziękowałam za te życzenia. Wózek mam, fotelik też.
Jasne, chciałabym juz urodzić, ale nie dziś i nie jutro. Bałabym się, że poród będą odbierali ludzie w szampańskich nastrojach.

Przed chwilą rozmawialam z bratową, która jest położną w jednym ze szpitali warszawskich. W razie czego mam dzwonić do niej. Teraz jest na macierzyńskim, więc nie pracuje, ale obiecała, że jeśli będe chciała to będzie ze mną przy porodzie :-)albo przynajmniej zadzwoni do dziewczyn z tego szpitala, żeby sie mną zajęły :-)

A teraz idę ku desce do prasowania. Muszę, no kurde muszę.
 
Do góry