reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Witam

dziewczyny dzis ostatni dzien starego roku !!!! i coraz bliżej do spotkania z naszymi maluszkami:tak:


Życze nam wszystkim wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku !!! aby każda z nas miałą szczesliwe rozwiazanie i cieszyła sie zdrowym maluszkiem :-)

e-kartki-nowy-rok-1259.jpg
 

Załączniki

  • e-kartki-nowy-rok-1259.jpg
    e-kartki-nowy-rok-1259.jpg
    34,7 KB · Wyświetleń: 25
reklama
Hej dziewczyny :-) czyli wszystkie dZiS biała sala? Sylwester z polsatem? :-) ja miałam zostać w domu, ale idę do siostry 2 bloki dalej. Pewnie zaraz po północy pójdę do domu nynać :-) Dziś jeszcze wizyta u gina :-)
 
edda no to masz dzis dzien pełen wrażen :-D daj znac po wizycie koniecznie &&&&& ;-)

my w domu siedzimy ale wpadna sasiedzi ;-) ja tez pewnie po 24 pojde spac :-p
 
Edda ja tam wybieram się do Krakowa a w przerwach myślę do Wrocławia ;-) Tak będę śmigać...po programach :-D A gości mam - w pokoju obok także pewnie razem posiedzimy. No i też mam wizytę :tak:
 
Edda Marta &&& za wasze wizyty ;-)

My też rodzinnie siedzimy w domku już tak co roku odkąd jest Kacper ale na pewno bardzo miło spędzimy ten czas ;-) mam zamiar się wystroić i umalować jak na bal a co przynajmniej tyle zabawy będe miała :-D
 
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku !!!
U nas nie sylwester z polsatem tylko z tvn bo moj z Krakowa i chce to ogladac :tak:mi bez roznicy mamy znajomych z blizniakami na domowce, mala sie wybawi i spac pewnie ok 10 juz bo dluzej nie wytrzymam:-D
 
Magdzik20 u mnie podobnie. Mam zamiar się wcisnąć w moją czarną kieckę, jeśli mi się to uda, to Wam wkleję fotkę :-) Póki co jeszcze jej od przeprowadzki nie wyjęłam z pudła. No i również podobnie jak u Marty w planach Kraków-Wrocław, no chyba, że mąż da się namówić na oglądnie "Jak urodzić i nie zwariować", bo przyuważyłam, że dziś leci. Do tego Piccolo i będzie full wypas :)
 
wszystkim Mamusiom zycze Szczesliwego Nowego Roku:) My jestesmy na miejscu chodz bez meza, dojedzie za okolo 2h bo niestety musial isc na kilka godzin do pracy, ale jest w drodze a niestety to 6h jazdy autem.. mnie bola troszke plecy po tak dlugiej jezdzie na szczescie wyjechalam o 4 rano:) maly dosypial w aucie:) a ja mialam puste drogi, sylwestra spedzamy ze znajomymi w domku na polnocy kraju:) Takze pelno dzieci, maz kolezanki szykuje wlasnie drewno aby rozpalic w kominku:) A ja odpoczywam zza komputera i patrze na dzieciaczki:)
 
reklama
WSZYSTKIM WAM ŻYCZĘ

Mnóstwo dobrego szampana,

super zabawy do rana,

a w roku tym co będzie

niech radość gości wszędzie.

365 szczęśliwych dni ,

52 cudownych weekendów,

12 wspaniałych miesięcy,

4 kolorowych pór roku,

spełnienia marzeń

w Nowym Roku!

no i SZCZESLIWEGO ROZWIĄZANIA rzecz jasna,zdrowych dzidziusiów i zeby jzu mozna było przytulic maluszki do piersi:)

niech ten czas do porodu szybko minie
bo ja np.sie wykoncze w tej ciazy:(
 
Ostatnia edycja:
Do góry