reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
No to i tak jak zawszę w weekend będzie mała aktywność na forum :) Korzystajcie Kobietki jutro pierwszy dzień astronomicznej jesieni :)

Właśnie aż dziwne że Kati nie ma ale pewnie wyleguje sie w łóżku z mężusiem :)
a Wy znowu z tym makowcem, wczoraj się najadłam a dzisiaj znowu mi sie go chce ! :)

Idę jeść śniadanko bo już późno :)
 
dziewuszki ja sie zbieram i jade z mezem na gofra ... no tak mi sie go chce ze masakra dawno mi sie nic tak nie chciało jak teraz mni sie chce :-p hahah
 
Dzień doberek :-)

kerna ale cudo upiekłaś...mniam:-p

kasia 21 lat różnicy między rodzeństwem:szok: u mnie jest 13 lat między moją najstarszą a najmłodszą siostrą i wydawało mi się to tak dużo. Pewnie rodziców masz za to na czasie :-)

Ja tam dzisiaj mam lenia...frytki będą na obiad :-D ale za to sama ziemniaków nastrugam żeby nie było heh

Mąż mój właśnie wrzuca 6 ton miału do piwnicy, biedaczysko chore jeszcze, no ale chociarz bicepsy sobie wyrobi;-)
 
Cześć dziewczyny!

Monila- nie było innej opcji! super. No i narobiłaś mi smaka na gofry. Czuj się winna ;) Chyba sama będę musiała pójść, bo mój mąż na ścisłej diecie i wszystkie zapachy go irytują, więc przez parę najbliższych dni muszę się kryć ze swoimi zachciankami.

Kerna- makowce mi się strasznie świątecznie kojarzą, pogoda w sumie juz prawie sprzyjająca ;(, więc jak ulał pasują. wyglądają pysznie, szkoda, że NIGDY w życiu nic nie upiekłam ;)

Happymamma- duża rodzina to świetna sprawa (zwłaszcza jeżeli zgodna i niekłótliwa ;)
Między mną a siostrą jest 12 lat różnicy i zawsze myślałam, że pobiłyśmy jakiś rekord. Dogadujemy się super!

Ja już po badaniach połówkowych. Przywitajcie kolejnego chłopaka!
Nie miałam preferencji żadnych, ale i tak zaskoczenie ogromne. W nocy nie zmrużyłam oka. Przerobiłam w głowie wszystkie tematy: od tego czy wypada chłopcu czytać Królewnę Śnieżkę, kolorów ścian w pokoju, okres pokwitania, aż po przyszłą synową... ;)
 
Cześć dziewczyny!

Monila- nie było innej opcji! super. No i narobiłaś mi smaka na gofry. Czuj się winna ;) Chyba sama będę musiała pójść, bo mój mąż na ścisłej diecie i wszystkie zapachy go irytują, więc przez parę najbliższych dni muszę się kryć ze swoimi zachciankami.

Kerna- makowce mi się strasznie świątecznie kojarzą, pogoda w sumie juz prawie sprzyjająca ;(, więc jak ulał pasują. wyglądają pysznie, szkoda, że NIGDY w życiu nic nie upiekłam ;)

Happymamma- duża rodzina to świetna sprawa (zwłaszcza jeżeli zgodna i niekłótliwa ;)
Między mną a siostrą jest 12 lat różnicy i zawsze myślałam, że pobiłyśmy jakiś rekord. Dogadujemy się super!

Ja już po badaniach połówkowych. Przywitajcie kolejnego chłopaka!
Nie miałam preferencji żadnych, ale i tak zaskoczenie ogromne. W nocy nie zmrużyłam oka. Przerobiłam w głowie wszystkie tematy: od tego czy wypada chłopcu czytać Królewnę Śnieżkę, kolorów ścian w pokoju, okres pokwitania, aż po przyszłą synową... ;)

Gratuluje synka:))))))))
 
ej uwielbiam gofry:) moi rodzice maja gofrownice i nie powiem pyszeee mi wychodza:)

masterkindziula ja tez makowca nigdy nie zrobilam;) gratuluje synka, synki sa wspaniale. mamusia to dla nich swietosc ;)

malkus domowe frytki swietna sprawa!!!!!!

karolina sniadanko o 6 faktycznie wczesnie!

a co do plci to ja sie strasznie ciesze, ze dziewczynka ale i tak mnei starch oblecial bo przeciez nie mam w tej materii doswiadczenia:) wiec sa mysli jak ja sobie poradze z mala kobietka!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny!

Monila- nie było innej opcji! super. No i narobiłaś mi smaka na gofry. Czuj się winna ;) Chyba sama będę musiała pójść, bo mój mąż na ścisłej diecie i wszystkie zapachy go irytują, więc przez parę najbliższych dni muszę się kryć ze swoimi zachciankami.

Kerna- makowce mi się strasznie świątecznie kojarzą, pogoda w sumie juz prawie sprzyjająca ;(, więc jak ulał pasują. wyglądają pysznie, szkoda, że NIGDY w życiu nic nie upiekłam ;)

Happymamma- duża rodzina to świetna sprawa (zwłaszcza jeżeli zgodna i niekłótliwa ;)
Między mną a siostrą jest 12 lat różnicy i zawsze myślałam, że pobiłyśmy jakiś rekord. Dogadujemy się super!

Ja już po badaniach połówkowych. Przywitajcie kolejnego chłopaka!
Nie miałam preferencji żadnych, ale i tak zaskoczenie ogromne. W nocy nie zmrużyłam oka. Przerobiłam w głowie wszystkie tematy: od tego czy wypada chłopcu czytać Królewnę Śnieżkę, kolorów ścian w pokoju, okres pokwitania, aż po przyszłą synową... ;)

gratuluje synka

my mamy dzis pakowanie bo chcemy jechac na gielde i sprzedac wszystkie niepotrzebne rzeczy od gospodarstwa domowego przez ciuchy po obrazki itd mam zawalony dom :-(
 
Do góry