reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
DZiewczyny dajecie czadu z tym makowcem haha. Ja się opchałam maku że mi uszami wychodzi a jeszcze tyle makowców czeka..wyszło 8 i zamrozę sobie na świeta :-) Będzie mniej do pieczenia :-) Ciasto na makowca tego co ja robiłam z ciasta krucho-drozdżowego robi siebardzo łątwo, ja robiłam z 2kg mąki i kilograma maku. A najlepsze jest to, że przepis 'na oko' :-) Ja dzisiaj na działce wiertarką udarową kułam betonowe płyty na drogę i plecy mnie nawalają. Macie problemy z koscia ogonową? Bo mnie czasem takie jakby prady przechodzą od tej kości..taki mocny ból. Masterkindziula i Kesti gratuluję chłopaczka i dziewczynki w brzuszku!!!! Beti parka bedzie, super naprawdę! Ja teraz wolę mieć dziewczynkę, fajne są ale faktycznie moja młoda to fochy rzuca o scianę milion razy dziennie i cóz..tak ma a i to ma swój urok :-) No katia to jeszcze śpi czy co????
 
Katia to dzis gdzies na jakas imprezke miała isc ... ale kurcze cały dzien sie nieodzywała ... mam nadzieje ze miło spedziła dzien ;-)


Kerna wyslij no mi jeden makowiec :-p
 
Dziewczyny jeśli jeszcze któraś jest, czy niska temperatura u rocznego dziecka jest groźna? Koleżanki córcia ma teraz 34 stopnie :szok: była u mnie nawet pożyczyć termometr bo myślała że jej sie popsuł i tak samo pokazuje. Mierzy pod pachą. Wczoraj mała miała gorączkę. Pierwszy raz spotykam się z taka niską temp. i sama nie wiem co jej doradzić.
 
Gabi ja może nie do końca się znam, ale na chłopski rozum próbowałabym ją ogrzać porządnie i mierzyć temperaturę co jakiś czas. A jeśli będzie się taka niska utrzymywać to leciałabym na pogotowie...No tak myślę, bo czasem to tylko chwilowy spadek.
Kerna Ty to masz sił :) Podziwiam :-) Ja to bym czasem leżała i nic nie robiła najchętniej, a Ty tu szalejesz za nas wszystkie czasem ;-)

Ja spędziłam prawie cały dzień u mamy, najadłam się pysznie :) A teraz już leże i odpoczywam. Wydoiłam cały dzbanek herbaty i biegam co chwilę wiadomo gdzie ;-) Noc pewnie minie na podobnej zasadzie. A mama mówiła żeby nie pić na noc haha :-D
 
Gabi ja radziłabym zrobic tak jak pisze marta :tak:

Marta a widzisz trza było słuchac mamy :-p hahah ja tez taka madra i duzo pije a poznije biegam jak szalona do wc :-p


a tak wogole to ja ide juz spac , wiec spokojnej nocki wam zycze
 
Kesti gratuluje córki
Gabi jak niska temperatura to może być osłabienie organizmu i jak pisza trzeba troszkę ogrzać ale nie przegrzac dziecko.
 
reklama
Dzięki. Właśnie ja też jej tylko tyle doradziłam.

No nic, ja zmykam się położyć bo coś mnie żołądek boli (pewnie po obiadku z kfc :dry: ) a do tego mamy lekkiego doła z m. bo musieliśmy oddać naszego zwierzaka, był u nas 4 lata i jednak się do niego przywiązaliśmy. Myśleliśmy że synek będzie bardziej rozpaczał a on to przyjął spokojnie a nam ciężko się pozbierać...

Miłej nocki kochane i miłych snów (bo takie fajne są teraz w ciązy... ;-) )
 
Do góry