reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Monila jesteś :-) Cieszę się bardzo, że wszystko dobrze, zresztą nie mogło być inaczej :-)
Kerna rzeczywiście makowiec wygląda zachęcająco, to o której mogę wpaść? ;-) Szkoda, że to tak daleko, bo bym nie żartowała gdyby było bliżej :-)

W ogóle się rozpisałyście, ciężko za Wami nadążyć ;)

Nasz dzień minął jednak inaczej niż planowaliśmy, ale w głównej mierze przez pogodę...Stwierdziliśmy, że jak mamy gdzieś jechać i łazić w deszczu to nam się nie chce ;) Ale i tak nie narzekam. Spędziliśmy go razem i to najważniejsze :-)
No i się pochwalę - kwiatki dostałam :-) A w ogóle się nie spodziewałam, bo mój M rzadko kwiatki mi daje (ale żeby nie było to raczej dlatego, że ja nie przepadam za kwiatkami ;)), tyle że chyba właśnie dlatego jednak mnie bardzo cieszy taki gest ;-)
 
reklama
no jesteśmy taką patchworkową rodzinką:-) mamy kontakt ze sobą wszyscy, najlepsze jest to że mój tata był trzykrotnie żonaty i ja do dzisiaj przyjaźnię się z jego drugą i trzecią żoną ( pierwsza to moja mama) i mamy ze sobą super rodzinny kontakt. Czasami łatwo się zgubić kto u nas jest kim dla kogo;-)


Kerna piękny makowiec.!
ja jutro piekę brownie:tak:
 
Happy mama naprawdę niespotykane sz takie relacje w rodzinie.już nie mówię tu o ilości żon i córek, ale że nie ma między wami nienawiści, żalu. Przynajmniej z twojego postu nie wynika ;-)
Brownie mniam, wszystko co czekoladowe est u mnie numero uno.
Myg a na co ci maszyna? Rękami zakręcisz przecież jakieś.
 
Katia a no w biedronce jest makowiec :) i nawet dobry :)

Kerna ale ten biedronkowy to nawet nie porównuje się do Twojego - Twój wygląda smakowicie mniaaaaaam!!

Happymama faktycznie relacje macie super i chyba serio rzadko się spotyka żeby ktoś tak się ze sobą ;'trzymał'.
 
Hallo i co ja dzis pierwsza ?? ojoj a gdzie Katia spi jeszcze no nie mozliwe :-p

mnie rano zbudziły kopniaczki maluszka i to był sygnał by wstac i dac mu jesc ;-) haha

u mnie pochmurnie i zimno ... cała noc padało ....


miłego dnia
 
Miłego dnia mamuśki
U mnie nareszcie słonko zaświecilo:-)
Ale mi smaka narobiłyście makowcem, chybla muszę do szwagierki się uśmiechnąc bo ona niezła jest w wypiekach, mi wychodzi najlepiej sernik z jogurtów greckich :-D

Co do rodzeństwa to ja też mam 5 a różnica pomiędzy najstarszym bratem a najmłodszą siostrą to 21 lat

Ja uciekam dzisiaj do rodziców, więc odezwę się potem
 
reklama
Hej! Widzę, że dziś jak to w sobotę mała aktywność koleżanek ;) Ja już sama, ale niedługo zbieram się do mamy. Będzie wesoło, bo mój chrześniak jest u babci na weekend, to się trochę pobawię (pewnie w sklep) :-) A po drodze może uda mi się upolować tanie buty na jesień/zimę...

Życzę Wam miłego dnia i dużo dużo uśmiechu :)


Ps. Monila mnie jeszcze kopniaki nigdy nie zbudziły (pewnie wszystko przede mną), ale jak się ostatnio mały rozbuszuje przed snem to szok :) Aż się zasypiać nie chce :-) Ale przed chwilą dostał śniadanko więc czekam na pobudkę ;-)
 
Do góry