reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Myg znam ten ból ja też jutro się na uczelnie wybieram bo mam poprawkę a nie umiem kompletnie nic! więc liczę na litość i mój brzuszek :-D a zestaw całkiem spoko :-)
Dzasti widzę że weekend pełen wrażeń Cię czeka ale to dobrze trzeba korzystać :tak:
Monila super że już Cię wypuścili i wszystko jest ok z dzidziusiem :-)
Kasoku ja mam 9 letniego brata ;-)

a ja zrobiłam sobie włoski ogarnęłam mieszkanko i zbieram się po małolata do przedszkola dziś został trochę dłużej bo ładna pogoda i na dwór pewnie wyszli tak więc niech się wyszaleje łobuziak :-)
 
reklama
a ja was przebiję dziewczyny, moja najmłodsza siostra jest 2 miesiące starsza od mojej najmłodszej córki. Razem z żoną taty chodziłyśmy w ciązy a teraz nasze dzieciaki chodzą do jednej grupy przedszkolnej. To dopiero hardcore.
Z tym że moi rodzice są po rozwodzie jak jeszcze dzieckiem byłam i każde ma swoje rodziny i stąd mam bardzo liczne rodzeństwo : 2 braci i trzy siostry.
 
witam Cię Monila w końcu powróciłaś!!! :) :*

Fajnie mieć tak młodsze rodzenstwo :) a Ty happymama faktycznie masz fajnie :)
Tak mi Kerna narobiłaś smaku tym makowcem, że wracając do domku wstąpiłam do biedronki i kupiłam gotowy makowiec ;p w życiu nie będzie smakował tak jak swojski ale lepsze to niż nic :)
 
happy mama super hardcore :tak:
Monila fajnie że wróciłaś i najważniejsze że jesteś spokojniejsza a dzidzia ma sie dobrze!:tak:
U mnie wkońcu zaczeli palić na mieszkaniach bo już była straszna piżdziawa;-) Czekam na ciotkę bo ma przyjśc mi pomóc robić te pierogi :-D Od rana jestem na kanapkach i przydałoby się coś konkretnego do zszamania, ale czekam:-)
Tak mnie ostatnio muli że śpie w dzień 2h :no: na początku ciąży tak nie miałam więc podejrzewam że mi sie już odbija to spanie.
Makowiec ehhh najpierw musze sie nauczyć drożdżowe robić :-)
 
Myg mogę zamówić u Ciebie kilka pierogów? :-D

Sylwia9 w biedronce jest makowiec? Powiem mężowi żeby kupił jak będzie wracał z pracy ;-)

U mnie było tak pięknie na zewnątrz i nagle zachmurzyło się strasznie. Chyba będzie padać....

Zjadłam trochę czekolady i Mały tak się rozbrykał, że ho ho :-) Aż brzuch podskakiwał :tak:
 
uhuhuh ale zesmy sie wyspali:-p mezu dołaczył do nas do łozeczka tosmy sobie pospali wszyscy razem;-)

a teraz popijam herbatke a mezus wstawił do piekarnika bagietki z masłem czosnkowym:-p


Katia super ze maluszek tak szaleje ;-) moj to coraz czesciej dopomina sie o jedzenie , wtedy tak szaleje jakby chciała wyjsc przez brzuch :-p hahah


happymama no to masz fajnie :-)
 
częstujcie się :-)
2usaa1f.jpg
3 blaszki wyszły, będziemy jeść i jeść :-) Happymama woooow, ale jazda z rodzeństwem! Jeśli macie wszyscy ze sobą kontakt to tylko się cieszyć! Paaaaaaaaadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
 
reklama
Do góry