reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Hej dziewczyny. Ja już po śniadanku, dzisiaj przemiło i nadzwyczajnie dostałam do łózka razem z ciepłą herbatką :-) A ta się bardzo przydaje, bo gardełko coś drapie także jest nas więcej...no ja mam nadzieje, że bardziej się nie rozwinie. A Wam wszystkim życzę zdrówka :-)

Z mojego wczorajszego dnia ani wieczoru nic nie wyszło, bo mąż wrócił późno...Ale wszystko przełożone na dziś więc humorek mam dobry od rana :-) Wczoraj było gorzej i nawet mi się pisać nie chciało...
Za to dziś życzę Wam bardzo udanego i pogodnego dnia (mimo pogody za oknem) :-)
 
reklama
Marta szkoda, że z wieczorku nici, ale takie miłe śniadanko mmmm.... :-) gabi , poniedziałek już niedługo i wszystkiego się dowiesz. My po śniadaniu, idę do garów.
 
Marta czyli jeszcze nic straconego :-) Dzisiaj sobie porandkujecie. Może nawet pogoda sie poprawi :tak:

Kerna, co dziś gotujesz? Potrzebuję inspiracji :tak:

Gabi może zadzwoń do lekarza?
 
Katia a nic, gary cza pomyć, to raz, barszczyk ukraiński mam z wczoraj i czekam niecierpliwie na babcię i zaczynamy makowce :-)
 
gabi no ja sie nie odzywalam bo nie wiem jak to interpretowac. jednynie pamiatm jak robilam na HIV to mi pani mowila, ze wynik pozytywny jest w laboratorium oznaczany od bodajze 0,1 albo 1,0 ale wtedy wynik jest powtarzany bo to jest baaaaaaaaaaaaardzo niski a ktos chory ma go znacznie wiekszy

marta jezu sniadanie do lozka, ojjjjj kiedy to bylo:) takze zazdroszcze:)
 
Dzień Dobry,


Verita
ale jaja z tą wtyczką :tak:

kasia_82 już jest sezon grzybowy - bynajmniej u nas :) tez już wolałabym tą złotą jesień niż taką pogodę jak teraz;/ Kuruj się szybko!

kerna maaakowiec pycha!! ja niestety sama nie umiem nawet zwinąć rolady i to też zależy na jakim cieście będzie ten makowiec :)

myg bardzo ładny zestawik, widać że zadbane ubranka :)

ja już też po śniadanku, teraz sobie odpoczywam leżąc na łóżeczku, zaraz muszę wyruszyć w miasto i wymyślić coś siostrze na obiad :)
 
Gabi ja niestety też nie potrafię Ci pomóc.
Myg ubranka wyglądają bardzo ładnie!

Mnie za to coś zaczyna brać... w nocy bolało mnie gardlo a od rana głowa pęka. Beznadzieja. Miałam na dzisiaj tyle planów.
Miałam iść na spacer z koleżankami i 2 miesięcznym bobo, a wieczorem znajomi robią ognisko i co :(
Wole nie ryzykować, szczególnie że pogoda zdradziecka.
 
reklama
Ja również witam przy śniadaniu:-D Jutro musze iść do szkoły a już mi sie nie chce :crazy: Mąż mnie w niedziele bierze na pokazy red bulla z samolotami :tak::-D już sie ciesze wkońcu coś się będzie działo. No i mam jeszcze jeden problem Rybnik ogłoszenia > Dla Dzieci > Sprzedam > wyprawka dla niemowlaka - rybnik.com.pl co myślicie ? bo mnie baaardzo kusi ten zestaw.
Zestaw fajny
Gabi albo lekarz albo szukaj w internecie, ja bym do lekarza skoczyla bo jednak on wie lepiej
 
Do góry