reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

verita ladny mi bezpiecznik:) hehe, ja ostatnio nie mialam neta bo byla awaria no wiec kombinowalam przy modemie. awarie usuneli a ja dalej nie mialam neta, wydzwanialam na infolinie i przyjechal technik i okazalo sie, ze kabel nie w tej wtyczce ;)
 
reklama
Śpiochy wstawać
U mnie dalej zimno i pochmurno, no ale jest i plus bo chyba antybiotyk zaczął działać bo w nocy mnie nie męczył kaszel.
Ciekawe kiedy ta złota jesień przyjdzie bo bym poszła na grzyby, uwielbiam je zbierać gorzej z obieraniem, dlatego zawsze mamusie mi robią słoiczki:-Dtaki ze mnie leniuch:zawstydzona/y:
 
Wstałam, wstałam... Kasia fajnie że już ci lepiej. U mnie katar i gardło niestety nadal. Dobrze że w mocy mnie nie dręczyło. Dzisiaj z babcia mamy plan zrobić makowce, nie mogę sie doczekać aż spróbuję. :-p
 
Hej a u nas słonko swieci mały dał rade bez histerii iśc do przedszkola a ja własnie sie wybieram do kolezanki włosy farbowac tak wiec dzien miło sie zaczyna
zdrowka dla was chorowitki
 
Fajnie że któraś zauważyła mój wczorajszy post... :-( no ale ok. nie jesteście lekarzami by móc mi radzić, poczekam na poniedziałkową wizyte.

U mnie ładny dzień się zapowiada, słonko prześwituje więc zaraz śniadanko i spacerek z mlodym :-)
 
Gabi gdzieś mi uciekło wczoraj Twoje pytanie. Niestety nie mam pojęcia co to oznacza :-(Może zadzwoń do ginekologa, albo poproś panią w lab o odczytanie wyniku?

Magdzik super, że Młody dziś chętnie poszedł do przedszkola :tak: To życzę udanego dnia z koleżanką!

Wiecie, że już Czerwcówki 2014 zaczynają się organizować :szok: ale ten czas zapierdziela!
 
reklama
Nie no spoko, rozumię. Pewnie dlatego nikt nie odpisywał bo nik nie ma pojęcia o co chodzi :sorry: Jakby nie mogli jaśniej pisać te wyniki tylko wiecznie jakieś numerki cyferki znaczki gdzie dla zwykłego człowieka to czarna magia :szok:
 
Do góry