reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Dzięki za wsparcie, nie będę się nakręcać i jakoś przeżyję weekend a w poniedziałek wizyta na 8:30 więc się coś dowiem. Wiem tylko że wrazie czego to to nie szkodzi dzidzi. No właśnie z internetu ciężko coś konkretnie się dowiedzieć.

My po spacerku i ledwo co wróciłam to zaczęło padać.

Mnie też zawsze o tej porze brało przeziębienie, ale od prawie miesiąca jem miód i piję soczek z aronii, synkowi też daję, nie wiem czy to coś zapobiega ale w ciąży z nim też tak robiłam i cała ciążę udało mi się nie zachorować, zobaczymy...
 
reklama
Witam was kochane;-)

juz jestesmy w domku i mamy sie dobrze , jestem spokojniejsza bo wiem ze jak an razie wyniki badan sa dobre ;-)

ojojo ale naskrobałyscie mam co nadrabiac :-p
 
Katia alez powitanie :* jak dobrze byc w domu ...:tak: pranie szpitalne jzu zapusciłam .... mezus przez te nie całe 3 dni nie zapuscił mieszkania az tak :-p haha wiec nie ma zle , a obawiałąm sie ze bedzie masakra ;-)
 
Witaj Monila, inych wieści sięnie spodziewałam, tylko dobre!!!! :-) Ledwo żyję...jak mnie bolą zatoki, żuchwa, uszy....łojeju....a kilo orzechów połupałam i mam dość. Ciasto zakręcone, zaraz skończę mak i tylko choinki mi brakuje :-D :-D
 
No tęskniłam i stąd to powitanie ;-) Te chłopy nie są takie złe :-p Potrafią nas zaskoczyć i dobrze zająć się domem ;-)

i tylko choinki mi brakuje :-D :-D

Kerna :rofl2: jak niedawno piekłam szarlotkę i w domu pachniało pięknie cynamonem, to po głowie chodziły mi kolędy cały dzień :-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie, ja już po 3 km po sniadaniu po pseudo obiedzie, po porządkach itp., trochę mi się teraz slabo zrobilo i się wystraszyłam ,usiadłam i czekam az mi przejdzie. U nas nie pada. Przeczytalam,ze ktoras z Was dziewczynki ma 9 letnia szwagierke, jak to brzmi , fajnie , rodzice meza lubia pozne macierzysntwo :):tak:
 
reklama
Kasoku mój Mąż miał 16 lat jak urodziła się jego siostra :-) Też tak bym chciała :-) Moi teściowie są zawsze na czasie z nowościami młodzieżowymi :-) Mają dużo werwy i siły ;-)

Monila odpoczywaj ile potrzebujesz :tak:
 
Do góry