reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2014

reklama
Hej

Jestem od 1,5tyg w Pl. W czw idę do gina bo nie wyrobię z upławami, wczoraj przebrałam ciuszki po W i mam wsio, aptekę też załatiłam, zostały pampersy, chusteczki, ciuszki do szpitala i wózek

JA wiem jaki chcę ale drogi :) ale wiem że chcę lekki, ze skrętnymi i z wczepianym fotelikiem

Buziam
 
Witam :-)
Tak na szybko teraz, bo musze budzić Maję.

Magdzik kurka!gdzie Ty byłaś? w jakim szpitalu? i co to za lekarz? jak mógł powiedzieć, że takiego dziecka nie da się uratować? na studiach chyba sporo zajęć opuścił!:wściekła/y: Już wiesz, że gdyby coś się działo to omijaj tego lekarza. No dupek jakiś. Wnerwiłam się.

Wczoraj nie mogłam zapanować nad cukrem :-(podejrzewam, że to wina sera zółtego. Nie wiem co ja będę jadła, bo nie jestem mięsożerna (nie toleruję nic poza drobiem, a właściwie piersiami drobiu), teraz ser żółty mi odpadnie, mleka nie mogę.

Wpadnę później, a póki co, życze miłego dzionka :-)
 
Witam się i ja :)
Selerowa miałam iść dzisiaj na glukozę, ale chyba odwlekam ze strachu właśnie, że coś wyjdzie...a później będę z Tobą się wkurzać ;-) Nie no żarcik, trzeba to trzeba a liczy się dobro maluszka.
Trusia a masz przy tym jakieś inne objawy zwiastujące infekcję? Bo tak szczerze to na same upławy on Ci za wiele nie pomoże. Po prostu są i trzeba się do nich przyzwyczaić ;-)
Darusia u mnie się zmienia, bo lekarze twierdzą, że mam duże dziecko i dlatego wcześniej. Mam nadzieję, że za duże na poród naturalny nie będzie i wszystko pójdzie w czas :-)
 
Selerowa no niestety na takiego trafiłam mam nadzieje że następnym razem jak będę się wybierała na IP to dopiero w lutym na poród

Dziewczyny orientujecie się jak to jest ze sterydami na rozwój płuc u dziecka? Mam iść koło 30 tyg na ich podanie do szpitala ale konsultowałam to z innym lekarzem i podobno te sterydy działają tylko dwa tyg i jak nie ma na razie zagrożenia wcześniejszym porodem to nie ma sensu ich podawania orientujecie się jak to jest?
 
Witam


Magdzik co do sterydów dostałam je w czasie ciazy ale jak urodził sie moj mały lekarka powiedziała mi ze podanie tych sterydow to mała kropla w morzu potrzeb takiego maluszka ..wiadomo cos ich podanie pomaga ale niestety nie zbyt duzo ...
no i tak jak piszesz jesli nie ma podstaw do zagrożenia przedwczesnym porodem to tych sterydów raczej nie podawaja ...

MIłego dnia
 
Witam !!
Ooo Monila, ale dawno Cie nie było :) Czemu się nic nie odzywasz???
Ja dziś wstałam wcześniej (zwykle wstaje między 9 a 11 :zawstydzona/y:) i jadę z mamuśką po materiał na ponczo, które mi uszyje do ślubu :) A właściwie tylko do przejścia na dwór, żebym nie zmarzła. A potem do fryzjera na farbowanie. W końcu masakra, ostatnio farbowałam włosy w maju i na dzień dzisiejszy - porażka
 
Magdzik w którym szpitalu byłaś? bo niestety musze szukać czegoś w Warszawie i tak badam

Marta
generalnie nie jest źle, choć trzeba pilnować się. Najbardziej wkurza mnie wymyślanie potraw, żeby mieć szansę przynajmniej na utrzymanie poziomu cukrów w normie. A jak widać, jest różnie :-(
Np. dzisiejsze śniadanko: chleb pełnoziarnisty 60g, masło (cieniuteńko) 1,5 plasterka polędwicy drobiowej (cieniuteńkie te plasterki), żółta papryka, gorzka herbata;
II śniadanie - jogurt naturalny 150g + płatki pełnoziarniste + mandarynka mała
A na obiad będzie ryba pieczona + 1 ziemniak + kapusta kiszona + woda;
Na kolację ser biały+ rzodkiewka+ szczypiorek - i tego wszystkiego całe 2 łyżki + 1 kromeczka (około 20g) chleba pełnoziarnistego
Na podwieczorek wciągnę dziś grejfruta.
Jeszcze zupe powinnam zrobić, chyba padnie na pomidorową z ryżem brązowym lub makaronem razowym. A zupki mogę zjeść nie więcej niż 1,5 łyżki wazowej. Oczywiście bez śmietany, tylko takiej czystej.

Jutro znowu Warszawa i diabetolog :-(

Wczoraj razem z Mają zrobiłyśmy małe zakupy. Mamy już kupione - ręczniczek, wkładki laktacyjne, podkłady poporodowe, majteczki poporodowe siateczkowe, smoczek, szczotki do butelek, szczotka do włosków, pieluchy tetrowe kolorowe i pampersy.
Jeszcze mi zostały kosmetyki i apteka :) ale to chyba jutro.

A teraz idę do biblioteki :-)
 
Witajcie,

Ja jestem po kontrol u lekarza, mam potas lekko ponizej normy, mam powtorzyc badanie krwi w pn, bo moze to chwilowe wahanie, a tak to dostalam reprymende, ze mam wiecej jesc, bo schudlam pol kilo a i tak jestem za chuda ....A mi sie wydawalo, ze wlasnie mam spory apetyt...No coz,postaram sie jesc wiecej, o ile zmieszcze:) Ale to wina, ze wogole nie em slodyczy, jakos slodkie mi nie pasuje...

Za godzine lece odebrac malego z przedszkola i musimy podjechac na zakupy, bo maz dzis pozno wroci, wiec musimy sobie radzic w 2 i pół;) Moze zjemy na miescie, bo w sumie dla mnie i malego nie chce mi sie gotowac.:)
 
reklama
Edda czytam was ale jakos ciezko sie czasami wbic w watek ... ooo no tak to jzu tuz tuz twoj wielki dzien ;-) po wizycie u fryzjera napewno poczujesz sie lepiej to zawsze dobrze robi ;-)
 
Do góry