reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2014

Witam się niedzielnie :)
Karolina musisz wytłumaczyć mężowi, że przez to, że się "wyłączył" będziesz miała trudniejszy poród.Może go to przekona ;-)

Trzeba by się z łóżka zebrać, bo już południe ;-)

Miłego dnia :-)
 
reklama
Hej dziewczyny! Ja wczoraj spędziłam dzień urodzinowo i szwagra i siostry :) Dziś jadę z przyszłym małżonkiem do kina się wyluzować :) Życzę miłego weekendu!!
 
Darusia89 witaj ;-)

Hej my wczoraj rodzinnie byliśmy na basenie i podczas pluskania złapał mnie ból lewej strony podbrzusza ktory przeszedł dopiero koło 4 nad ranem do tego od wczoraj czuje słabsze
ruchy takie jakby przytłumione zobacze jak to będzie do wieczora najwyżej dla świętego spokoju pojade na Ip a tak mam zamiar dziś lenichować:-) a popołudniu czeka nas wwizyta teściowej i prababci Kacpra
 
Witam w niepodległy poniedziałek :)
Spodziewam się, że dziś też może być cisza ze względu na wolne.
Ja też zaraz się zbieram i idę do siostruni na obiad :-)
Darusia witaj :-) Napisz w którym jesteś tygodniu, czy znasz płeć, masz imię?

Miłego dnia
 
Witam się po weekendzie ;-) Któras pisała o bólu ala ciągnięcie-to uciska wtedy na szyjke i ja skraca także ostrożnie.
Weekend spędziłam bardzo zakupowo :-D W sobote pojechaismy na miasto i kupilismy z 80% rzeczy dla Maji-od materaca po butelke smoczek obcinacze itd, brakuje nam już naprawde niewiele ;-)A w niedziele byłam w ikei:-) po komode, różnież dla Maji.
Z nowośi i promocji: w Lidlu są Pampersy giga paka za 88zł, a w realcu chusteczki Pampersx6 po 25zł, w rosmanie sudokrem duży za 17zł i ta promocja na pampersy za 42zł w rossmanie jst do końca roku także luz :tak:
Mąż mi skręca komode także od jutra jakieś pranka wkońcu się ruszą :-p
Weekendujcie się :)
 
Witam sie i ja poniedziałkowo-świątecznie.
darusia89 witamy. Napisz kiedy sie spodziewasz i kogo... :)
Ja weekend spędziłam aktywnie na zakupkach,kupiłam proszek dla malucha i kilka innych rzeczy.Dziś zaprosiła nas moja babcia na obiadek wiec mam luz z garami :-) Leniuch_ujcie dziewczyny bo niebawem nie bedzie na to czasu ;-)
Miłego dzionka :-)
 
reklama
Do góry