reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
Kari ja miałam CC i teraz też będę miała i wcale się z tego nie cieszę boli jak cholera po chodzić nie możesz siedzieć nie możesz nawet karmienie sprawia kłopot już jak o tym myślę ciarki mnie przechodzą no ale jakoś wyjść musi:-D
 
o taka ja mazre o znieczuleniu kari!!!!!!!!!! choc u mnie w spzitalu nie ma do jasnej cholery tego usmeirzacza:/ nawet za oplata...

grzechotka moja tez na weekend u babci jednej i drugiej:) ale jakos mysl o rozlace rpzymsowej w szpitalu mnei przeraza:(
 
hej ;)

co do porodu to i mnie to troche przeraza chociarz pierwszy dobrze wspominam nie było źle ale teraz to sie idzie i wiem co mnie czeka he wtedy nie wiedzialam
 
ja też kube zostawie z tatusiem i beda sie soba zajmowac jak bede w szpitalu a jak byl malutki zaraz po urodzeniu to jeszcze do szkoły chodzilam i tatus sie nim zajmowa i dał rade to teraz tym bardziej ;)
 
Kari ja miałam CC i teraz też będę miała i wcale się z tego nie cieszę boli jak cholera po chodzić nie możesz siedzieć nie możesz nawet karmienie sprawia kłopot już jak o tym myślę ciarki mnie przechodzą no ale jakoś wyjść musi:-D
No właśnie.. może nie nacierpisz się w czasie porodu ale potem to często masakra....

Ja miałam pierwszy poród naprawdę straszny, drugi juz standardowy, po 3 godz nati była na świecie.
Ale ból jest zawsze ten sam.. i gdyby tak mnie ktoś znieczulił byłabym bbb wdzieczna.

Beti, w moim podobno dają dość często.. Licze na to :0
 
Kari ja tez miałąm pierwsze cc i wspominam to hmm ... całkiem znosnie , po 12h wstałam i chodziłam wyprostowana .. a jak widziałam niektore dziewcyzny po cc to prawie na kolanach chodziły tak bolała je rana ale wiadomo co kobieta to inaczej to przechodzi .. kazdy ma swoj prog bolu ... jak teraz bedzie wsio wporzadku to skłaniam sie ku sn ale jak bedzie zobaczymy ;-)


Kerna bidulko ty :* noszz niestety jeszcze te wredoty lataja ... u mnie jak okno otworze to tez sie kreca wkoło
 
reklama
Tzn porodu boję sie ze względu na Małego. Boję się, że jemu może coś sie stać. O siebie się nie boję. Będzie bolało bo boleć musi. Tak już jest. Ja to przeżyję. Tylko żeby z nim było wszystko dobrze...

Kerna nie wiem co się robi jak użądli osa...
 
Do góry