reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Małkus gratuluje córeczki! Co do obaw pamiętam że w pierwszej ciąży były bardzo silne teraz troche je przyćmiewa myśl min 3 dniowej rozłąki z Kacperkiem to mnie najbardziej przeraża :-(

ale mnie ochota na colę naszła ;-)
 
reklama
Małkus ja mam tyle myśli na ten temat, że szok! Ale właśnie po chwili prostuję się troszkę i stwierdzam, że wszystko wyjdzie w praniu ;-) Nie da się chyba tego do końca zaplanować. Życie wszystko zweryfikuje :)
Ogólnie na razie jestem na etapie myślenia o porodzie ;-)
 
czesc
witam nowa mame:-)
Kerna ubije cie ,najpierw makowce ,potem knedle a teraz ciasto a ja uziemiona z młodym bo mega katar mamy i postanowiłam go podleczyć

Małkus gratuluje córeczki:-)


dziewczyny mam do was ogromna prosbe ,zapisałam się na warsztaty "mamo to ja" i potrzebuje kogos kto zapisze się tez dzięki mnie,poza tym ze zapraszam bo to fajna rzecz bo i można się trochę dowiedzieć ,wygrac nagrody,zawsze dostaje się upominki od roznych firm a ja chciałabym pojsc i potrzebuje osoby która zapisze się dzięki mojej informacji o warsztatach
jakby ktoras była chetna to poprosiłabym o informacje na pw bo musze podac imie i nazwisko i maila(wchodzi się tylko przez odebranie zaproszenia na siebie)
Małkus a ty nie chcesz się wybrać,poszlybysmy obie,byloby raźniej nam:-)
 
Ja nie martwię się tym czy damy radę, bo wiem, że damy. Nie ma innego wyjścia.
Bardziej boję się o to czy podczas porodu wszystko będzie dobrze i jak będzie przebiegać reszta ciąży. Reszta jakoś się ułoży.
 
Małkus gratuluje córeczki! Co do obaw pamiętam że w pierwszej ciąży były bardzo silne teraz troche je przyćmiewa myśl min 3 dniowej rozłąki z Kacperkiem to mnie najbardziej przeraża :-(
Magdzik mnie tez przeraza rozlaka z synkiem
chociaż jak wrocilam do pracy po porodzie to pojechałam na" szkolenie" 3 dniowe i nie pamiętam kiedy tak się wyspałam i odpoczelam psychicznie jak wtedy a chłopakidali rade i zyja:-)
 
ja też b boję się porodu...
Już nawet przemkneła mi przez głowe my sl o płatnej cesarce...
ale po dwóch naturalnych to chyba bez sensu by było...
Nie obraże się jednak na ZZO.
 
reklama
Do góry