reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
Hej, ale się dziś wkurzyłam. Znalazłam super 2 pieluszki wielorazówki w necie, ale babka jest ze Stargardu Szczecińskiego i mi teraz mówi, że tylko odbiór osobisty, a ja nie znam nikogo w Stargardzie żeby mi mógł je odebrać i wysłać.. :( chyba będę wyć do księżyca ;(

Edit: Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ;P zgodziła się wysłać :))
 
Ostatnia edycja:
no my już po szpitalu szwy zdjęte więc już czekam do końca września i niech idzie do przedszkola :-D

BBAnna gdzie w manufakturze wybór patrzę na stronę H&M tam mi się cos podoba jadę do sklepu i oczywiście nie ma
 
Grzechotko ja w Manufakturze nic dla siebie nie znalazłam fajnego w dziale ciążowym, ale w Galerii już tak. Chyba to zależy od dnia. Jak są wyprzedaże, to trzeba szukać. Teraz to bieda z tym straszna :-p
 
wspolczuje wam dziewczyny u mnie dzial ciazowy w h&m jak maly butik w polsce,od wyboru do koloru, ja kupuje 38 bo mi brzuch roznie a tylek nie za bardzo a nie lubie jak cos na mnie wisi,jedne wlasnie takie obcisle jeansy. tutaj to tylo w ciazy chodzic takie fjne sa ciuch na ciezarowki :tak:
 
verita tak to już jest do Polski nie zawsze trafiają najlepsze kolekcje nie mówiąc już o tym że różnia się w zależności od miasta ba nawet od sklepu. U nas są 3 H&M a najgorszy asortyment jest w porcie masakra nic tam nie można dostać
 
ja też tylko 38 bo lecą mi te spodnie strasznie... ale mam nadzieję, że jak brzuch urośnie to się będzie miało na czym trzymać:-p
 
reklama
Do góry