reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
Madzik20 - ja to wczoraj już gdzies czytałam!! a ile kasy na projekt poszło to głowa mała, To ja stworze następny projekt bedzie o tolerancji - Jaś jest chłopcem i Ala tez jest chłopcem!!!! i zbije na tym kase! nie no szczerze?? szkoda słów :) a te blond peruki i rózowe kokardki to mnie rozwaliły!

a biorac pod uwage fakt iż " Do 7. roku życia trwa formowanie obrazu własnej płci. Dziecko zaczyna upodabniać się do rodzica tej samej płci i usiłuje go naśladować" no to w przedszkolu zajecia takie - strzał w 10!
 
Ostatnia edycja:
Magdzik, wiedziałam o tym już od dawna.zrobią z ludzi debili. Nawet samo równouprawnienie jest wg. Mnie bez sensu.kobieta nigdy równa nie będzie mężczyźnie. ja nawet nie chce żeby traktorami mnie na równi z mężczyznami.niby dlaczego? Czytałam też artykuł gdzie planują wprowadzić edukację seksualną , już od pierwszej klasy. Z tym że nauczanie sześciolatka na podstawie gumowych penisów, tłumaczenie jak chłopcy i jak dziewczynki sie masturbują jest dla mnie nie do pomyślenia
 
Wróciłam niedawno do domku. Chciałam jeszcze trochę pospacerować, ale coś mnie dziś brzuch ciągnie i nie będę ryzykować, leżę sobie spokojnie.
No do rzeczy - mieszkanie hmm układ dokładnie taki w jakim większość życia spędziłam, opłaty też znane tylko kuuupa remontu...No i parter bez balkonu :/ Sama nie wiem. Musimy to z mężem przedyskutować, bo jak się decydować to szybko póki maluszka nie ma i póki nie trzeba mieć wkładu własnego.

Co do tego artykułu i projektu rzecz jasna, to ja nie rozumiem jak ktoś mógł na to pieniądze dać...Ciekawe czy pan premier miałby ochotę patrzeć jak jego Kasia przebiera się za chłopca... Co innego równouprawnienie, a co innego przebieranki. Żeby nauczyć chłopca pomocy w kuchni nie trzeba go od razu w spódniczki przebierać. Tak samo dziewczynka, która ma umieć zmienić koło w samochodzie nie musi od razu włosów ściąć na zero...

Wiecie co u nas przechodzi się ze skrajności w skrajność. Albo rasiści, albo jakieś porypane feministki walczące nie wiadomo o co...

Oj się rozpisałam...jednak jeszcze pewne rzeczy potrafią mnie zbulwersować, a myślałam, że nic mnie już na tym świecie nie zadziwi.
 
kasieczek dokładnie, chce 'sprawdzić' swoją gin, dlatego idę do innego lekarza.

Magdzik20 jaaaaa pierdziele co za artykuł :szok::szok::szok::szok::szok::szok:

Co za głupoty wymyślają!!!!!! O masakra.... ja nie wiem który rodzic by na to się zgodził, Katia ma racje feministką w dupie się poprzewracało i wymyślają jakieś kompletne bzdury!!! ;/
Kerna to jeszcze głupszy pomysł.. szok aż brak słów na głupotę ludzką, później takie 6cio latki przychodzą do domu i opowiadają rodzicom co to jej pipka a co penis.... przecież takie dziecko jeszcze dobrze liczyć się nie nauczy a co dopiero mówić o sexie...
 
włąsnie weszłam do domu ... bylismy załatwic wazna sprawe no i tak jakby dalej stoimy w miejscu ...:blink: własnie popijam pyszna herbatke z cytrynka i miodzikiem bo jakos zmarzłam.. wieczory sa juz zimnawe:-p


co do tego artykuły to szkoda słow ...:wściekła/y:
 
W zyciu bym nie dopuscila aby moje dziecko 6 letnie bylo edukowane seksualne.... Co to...to nie... Popieram Wasze oburzenie... Tu musze wyrazic zgode na fotogorafowanie mojego dziecka w przedszkolu, osobna zgoda na publikacje zdjec na stronie www przedszkola...w Polsce panstwo mysli, jak by tu debili wychowac....widomo idiotami latwiej sie rzadzi.... Dobrze, ze rodzice nie kryja oburzenia w takich kwestiach...
 
reklama
witam... brak mi czasu w tym tygodniu :-(
ja mam ok 4 kg na plusie. Startowałam bez nadwagi. Nie martwię się jakoś bardzo bo nie zajadam się śmieciami. Słodyczy prawie wcale nie jem a jak już to kawałek domowego placka. Chipsów też nie bardzo mi mi coś nie smakują ostatnio. Najbardziej to mam ochotę na normalne zdrowe jedzenie. Jem normalnie śniadanie, coś w pracy i potem obiadokolajcę. W między czasie mam ok 2 przekąski i przeważnie są to marchewki, jabłka, melon, jakiekolwiek inne owoce lub warzywa. Więc nawet jeżeli mam już coś na plusie to tak widocznie musi być:-p i staram się żeby to miało jak najwięcej witamin. Co do marnowania jedzenia to nie zauważyłam, żebym marnowała więcej niż przed ciążą. Zawsze robię sobie menu na cały tydzień i raz w tygodniu robimy większe zakupy i kupuję wszystko co mi jest potrzebne. Nie mam jakiś zachcianek. No chyba, że na jakieś danie ale wtedy to gotuję i zjadam ze smakiem:-D więc nic się nie marnuje.

ogólnie ze sprzątaniem to jest tak że, zawsze staramy się mieć porządek. Niby oboje pracujemy i nie zawsze nam się chce ale lubimy porządek. Mój m sprząta więc nie jest to tylko na mojej głowie. Zmywarka to mój ulubiony sprzęt domowy:-D

kasieczek fajnie, że do mamy pojedziesz.

kerna o matko nie ogladnęłam do końca.... co miało na celu męczenie tego dziecka?????? bo chyba nie zbadanie go??

ja teraz tak jestem zmęczona wieczorami, że do 23 bym nie wysiedziała... a zresztą o 6 wstaje do pracy więc muszę się wyspać:tak: na szczęście nie mam problemu i całe noce przesypiam jak dziecko

kesti ponoć krwotoki z nosa w ciąży to norma.

sorry ale więcej nie pamiętam... moja pamięć szwankuje BARDZO:-p
 
Ostatnia edycja:
Do góry