reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

trochę może źle napisałam wcześniej... wiem, że wiek dziecka może wzrosnąć ale jak może być wiek dziecka większy od wieku ciąży z OM? bo katia napisała, że wiek z OM jest 12 tydzień a wiek dziecka 13 tygodni...o to mi chodzi. Bo ja myślałam, że zawsze wiek z OM jest większy niż wiek dziecka... nie jest tak?
 
reklama
beti ja mam na 9:15 ;-) już nie umiem sie doczekać żeby zobaczyć dzidzię ..
ciekawe czy juz będzie widać płeć .. chociaż przyznam sie że mam plan taki że jak juz bedzie pani doktor pewna to poproszę żeby mi to napisała na kartce i do koperty schowała ... chce urządzić kolacje z najbliższymi dla mnie i męza .. i wtedy ogłosimy płeć .. np pójde do sklepu i dam pani w sklepie kopertę wybiore komplet dla dziewczynki i dla chłopczyka .. zobaczymy co zapakuje dopiero na kolacji :-)
 
hai wiesz, że możesz tak z tortem zrobić... dajesz w cukierni karteczkę i prosisz o zrobienie koloru w środku według płci i jak rozkroicie to się dowiecie:-) jest dużo filmików na yt bo w USA to jest bardzo popularne... też się zastanawiałam czy coś takiego nie zrobić :tak:
 
jane no z tortem też super sprawa :-) wiesz jeszcze myślałam o tych co nie będą wtedy mogli być z nami .. że w takich małych pudełeczkach prześlę naprzykład coś niebieskiego albo coś różowego z napisem "czekamy na dziewczynkę/chłopcz..)" ...

co do smaków .. to ja stałam sie słodyczowym potworem .. ( nie lubiałam lodów i gofrów np ) .... a tak do 11 tyg codziennie jadłam lody .. .. teraz juz sie troche uspokojiłam :-)

A właśnie myślałyście juz o chrzestnych ... ? bo my jak narazie wymysliliśmy chrzestnego ... a chcialabym żeby uczestniczyli w życiu naszego dziecka jak najszybciej...
 
Dziewczyny ja w czwartek 22.08 ide na wizyte jest to możliwe żeby już było płeć widać na normalnym usg? dodam że teraz mam 14tyd 2dzień czyli będzie 15 za tydzień :)
My już chrzesnych mamy wybranych ale oni nic nie wiedzą :) Jest taki mit że mówi się dopiero jak dziecko się urodzi żeby nie zapszyć więc czekamy na moment aż będzie dzidziuś :)
 
laski dobre z ta plcia ,tort bardzo mi się podoba
Beti1986 przywracasz mi wiare ,ze może będę jeszcze wygladala jak człowiek
nie miałam pomysłu na obiad wiec gotuje krupnik
u mnie znowu pada

Hai my już mamy wybranych chrzestnych rodzicow
 
sylwia UWIELBIAM krupnik!!!!!!!!!!!!!!!!

jane pomjysl z tortem swietny!

hai ja bym sie jednak wstrzymala z ta feta co do plci:) bo jednak na tym etapie to jeszcze lekarz pewnie moze sie pomylic:)

myg jak najbardziej bedziesz mogla sie dowiedziec i to nawet na 99% :)
 
jane wydaje mi się , że wiel dziecka z OM i to co wychodzi z USG to wiek liczony wg tej samej zasady - tzn że USG wylicza i tak wg zasady , że dodaje 14 dni.
Nie no nie wiem jak to napisać- wiek dziecka jest 12ty1 dzien to to wiek z OM ( ale zasada jest taka , że tak de facto dziecko ma 10 tyg 1 dzien przy założeniu owulacja po 14 dniach) więc myśle ze jak z USG wychodzi dziecko na 13 tyd 1 dzien to też jest na tej zasadzie liczone , że minus 14 dni de facto....:-)aż mi wstyd za siebie ale nie umiem wytlumaczyc o co mi chodzi;)
 
Beti no oczywiście że to dopiero jak bedzie 100 % pewności .. ;-) W 1 ciązy w 12 tyg miała być dziewczynka .. dopiero w 19 okazało sie że chłopczyk .. więc podchodze do tego z dystansem narazie ;-)

Ja też bardzo lubie krupnik .. ale niestety żadko go gotuje ponieważ moje kochane chłopaki to nie przepadają .. ;-)ja dziś na obiad robie naleśniki ze szpinakiem zapiekane z serem mniamiii...
 
reklama
my też mamy chrzestnych już i mimo, że ich nie prosiliśmy to się domyślają bo akurat ja mam dwie siostry a m ma dwóch braci i na przemian jesteśmy chrzestnymi więc łatwo się domyślić kto będzie :tak:

no mi się ten pomysł z tortem też podoba ale co właśnie jak będzie pomyłka :-p myślę, zresztą, że bym nie wytrzymała z ciekawości

paola no mi też się tak wydaje, tylko na chłopski rozum jeżeli wychodzi wiek z OM 12 tydzień a wiek ciąży 13 tydzień to chyba jest niemożliwe. .. cały czas mi chodzi o to, że powinno być na odwrót czyli wiek z OM np. 13 tydzień a wiek dziecka 12 tydzień. NO chyba że zapłodnienie było we wcześniejszym cyklu z później owulacji :-p
 
Do góry