reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Witam witam

u mnie dzis od rana pochmurno i pada a miałam sie wybrac na zakupy i na spacer no ale moze pozniej :-p


Sylwia dzieki za troske :-)

Katia Gratuluje Syneczka !!!:tak:


u mnie moge jesc wszystko byle tylko nie słodkie bleeee , w niedziele wieczorem wpadla tesciowa na kawusie i otworzyłam jej czekoladki i myslałąm ze zwymiotuje tak mi smierdziało czekolada :crazy:

powiem wam dziewczyny ze ja odkad moge chodzic normalnie to staram sie korzystac z tego :-) wiec dlatego czasem jest mnie tutaj mało :-p



miłego dnia dziewuszki
 
reklama
Jejku na forum już kwietniówki się zadomowiły a do nas dalej dołączają lutowe mamusie :)
Witajcie Leann i jussta!
W ogóle mam wrażenie że nas strasznie dużo jest lutówek, tak patrząc po innych tabelkach.Powiem Wam że w weekend byłam u koleżanki która ma 3 tygodniową córeczkę.
Mała jest przecudowna i nawet w ramach treningu ponosiłam ją trochę mimo że się trochę na
początku bałam. Zdecydowanie nie ma czego. Malutka ma teraz 3 kg wagi dopiero i jest taka miniaturowa.Nie mogę się też doczekać swojej kolejnej wizyty. Dzisiaj będę dzwonić i umawiać się na poniedziałek 19-tego.
Skoro część z Was już poznała płeć to może i mi się uda?
 
istnieje mozliwosc zalozenia zamknietego watku. Co o nim mysliscie? Dziewczyny ktore beda chcialy dolaczyc do niego proszone sa o wyslanie do mnie priva z nikiem. Czas mamy mniej wiecej do konca sierpnia ale jak nam sie uda wczesniej zorganizowac to tez dobrze. :tak:
 
Verita watek zamkniety fajna sprawa jestem an dwoch takich watkach :-) tylko tam jakos inaczej sie to odbywało bo zakładała go jedna dziewczyna i wybierała te najbardziej takie wciagniete w forum i te ktore dłuzej juz tutaj przebywaja ... bo nie sztuka jest wziasc wszytkich , tymbardziej ze pisze sie tam o bardziej prywatnych sprawach :-p no ale to tylko moje zdanie ;-)
 
katia ja mialam dokladnie jak ty, na poczatku slodkei odpadlo ale teraz sie przeprosilam:) wlasnie zajadam nalesniki z czekolada i dzemem;)

monila wow, ze czekolada ci smierdzi powiadasz?!

verita daj znac po wizycie! a jak mala zniosla podroz? samolot czy auto? ja tam jestem za stworzeniem zamknietego watku. wiele jest podczytywaczek i nie kazdy drugiemu dobrze zyczy:/ no i piszac o jakich swoich problemach czy tez intymnych sprawach kazdy moze teraz to przeczytac.

witajcie nowe forumowiczki:)
 
jestem
postanowiłam się ogarnąć bo przecież tak nie można
wiem już poscielilam lozka,odkurzylam i teraz spijam kawke ,potem jeszcze wstawie pralke i poprasuje
wczoraj bylam na zakupach bo chciałam kupic cos dla maleństwa ale jak pisałam w watku o zakupach tylko 2 kolory istnieja w swiecie dzieci:wściekła/y:
u nas od rana padalo ,teraz przestalo ale chyba jeszcze będzie deszcz bo niebo pochmurne,dobrze niech trochę popada bo musze rozsadzic truskawki

witam nowe mamy
 
cześc dziewczynki :)

Witam nowe mamusie!

Wątek zamknięty - fajna sprawa, ale czy by nie za wczesnie? stworzyłyśmy taki na staraczkach i potem miałyśmy trolla w nim.., co przezyłysmy. wiec jestem zdystansowana do tego. jestem na Tak, ale moze za jakiś czas!

Mamusie które poznały płec maleństwa - mogłybyście napisac który to był dokładnie tydzien ciąży? bardzo bym chciała wiedziec kogo nosze na następnej wizycie i nie wiem czy moge sie nastawiać na odkrycie tajemnicy :)
 
Ja też jestem za zamkniętym, ale może poczekajmy jeszcze trochę. Dajmy szansę nowym mamom :-)

Sylwia no niestety, ale producenci ubranek uznają tylko kolor niebieski i różowy. Cięzko jest znaleźć cos fajnego w neutralnym kolorku.

Kasiaczku ja według OM byłam w 12tc4dniu. Na USG okazało się, ze Synek jest większy i ciąża jest starsza, tzn 13tc5dni :-) Wszystko zależy od sprzętu i tego czy dziecko zechce się pokazać :-)
 
reklama
hejka
ja też myślę, że możemy jeszcze poczekać z zamkniętym
beti ja mam jutro wizytę :-)
katia gratuluję synka bo nie pamiętam czy wczoraj pisałam ;-) ale trochę nie rozumiem tych wyliczeń bo skoro z OM jesteś w 12 tygodniu to jak synek może być w 13 tygodniu?? to nie powinno być na odwrót?? Chyba, że ja coś mieszam??
mnie wczoraj ogarnął szał urządzania i planowania pokoju :rofl2: wiem, że jeszcze muszę z tym poczekać ale szukać pomysłów już będę. Mamy zamiar zrobić szafę na wymiar i też już sobie planuję jakby mogła wyglądać:tak:

witam nowe mamusie
 
Do góry