reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
Sylwia według okresu to dziś ma 12tc i 4 dzień. Z USG wychodzi 13tc i 5dzień. W ciążę zaszłam najprawdopodobniej 11 dnia cyklu.Dzidziuś jest duży, bo ma 8,1cm.
Coś mi się zrobiło z ustawieniami i nie mogę wstawić nowego suwaczka. Później poproszę Męża o pomoc.


edit. Kasiaczek hahah:-) Miałam piec ciasto, ale stwierdziłam, ze dziś już sobie daruję i borówki, które miły być do ciasta pochłonęłam w 3 minuty :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Drogie Przyszłe Mamusie :)
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona :)
Jestem teraz w 14 tygodniu, termin porodu z początkowego 7.02 ostatnio na usg zmienił się na 14.02 :)

Jest to moja pierwsza ciąża a więc to dla mnie bardzo duże szczęście ze sporą ilością obaw i strachu (co chyba normalne).

Jeszcze nie wiem czy to będzie chłopiec czy dziewczynka i powiem szczerze,że jest mi obojętne. Zarówno z dziewczynki jak i chłopca będę się cieszyc :)
 
Leann witaj wśród nas i rozgość się :-):-)

Ale dziś cisza... Chyba dziewczyny korzystają z pogody :-)
 
Dokładnie Katia cisza jak nie wiem :) Mi coś nie wchodzi kwaśne jedzenie wręcz odwrotnie bardziej na słodkie mnie ciągnie :) Zaraz mam zamiar robić super sałatkę z tortelini i ananasem :)

A tak w ogóle to chyba te problemy z jedzeniem mi przeszły w końcu wchodzę w II trymestr :) Teraz mogłabym jeść ciągle, no i dalej męczy mnie senność w ciągu dnia ale wraca mi ochota na igraszki z mężusiem :)

No i Katia mam nadzieje że u mnie tak samo dzidziuś będzie duży bo u mnie z miesiączki wychodzi termin na 19.02 a z usg wychodził termin na 24.02 zobaczymy jak teraz :) bo według OM wychodziło by że jestem w 11tyg i 5 dniu a dolegliwości po mału na prawdę mijają :)

Witam nową mamusię :)

I tak sie zastanawiam gdzie Monila
 
Hop, hop!!! Kobiety, co z Wami??? :-) Tak cicho to jeszcze tu nie było....

Sylwia co do smaków na kwaśne i słodkie, to na samym początku na słodycze nie mogłam patrzeć. Tylko mięso, warzywa, owoce, wszystko co soczyste. Ale po kilku tygodniach przeprosiłam się ze słodyczami. Więc u mnie wyraźnego podziału na słodkie/słone. A ma być Syn :)

U mnie jest jesiennie, ale słońce się przebija przez chmury. Mam nadzieję, że upały już nie wrócą ;-)

Miłego dnia!!
 
witam .
mam dzisiaj pierwszą wizytę u położnej. strata czasu jak będzie ta co w poprzedniej ciąży. a telefonu nie mam bo zapomniałam w karte sim w pl a tutaj trzeba dzwonc żeby zmienić położna . ciężko czasami z nim di ładu dojść. ..
 
Chciałabym się przywitać. Pierwszy raz w życiu na jakimkolwiek forum , i pierwszy raz w ciąży . Termin mam 5 Lutego 2014, i wiele pytań zadam do tego czasu zapewne.. pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Do góry