reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2014

Hej

Przepraszam, że nie odniosę się do Waszych potów...

Wpadłam prosić o Wasze kciuki/ O 9.30 idziemy z Mężem na USG genetyczne... Jakoś się denerwuje...
 
reklama
hejka:)

katia trzymam kciuki&&&&&&
sylwia a może masz zapalenie pęcherza i stąd ten dziwny "ból" podbrzusza i upławy no i wrażenie, że chce ci się sikać a nic nie ma...
 
no właśnie też już rozważałam zapalenie pecherza bo nawet jaki się juz wysiusiam minimalnie to zaczyna bolec mnie podbrzusze, robi się jakies badania na ten pecherz czy jak?

Lecę na śniadanko :)
 
Hej!
Sylwia-zrób sobie badanie moczu-tam Ci wyjdzie ewentualne zapalenie;-)
Katia-trzymam kciuki:tak:

Dalej nie mogę spać w nocy-budzę się co chwilę, a rano po 6 jestem już po spaniu... Nie wiedziałam, że doczekam dnia,kiedy będę wstawać wcześniej niż moje dzieci:blink:
 
Witam z rana :)
Sylwia ja miałam dosyć duże problemy z zapaleniem dróg moczowych, teraz już mam spokój :)
Najlepiej zadzwoń do swojego gina i opowiedz o tym co sie dzieje, myśle że wypisze ci recepte na furagine ew. jakieś globule. Z tego co mi lekarz mówił to długie nieleczenie nie zagraża życiu dziecka ale ma wpływ na wczesny poród. Będzie dobrze !!
 
Witam po weekendzie :)

Ledwo nadrobiłam posty. Zaktualizowałam też naszą tabelkę.

Pisałyście o tych włoskach na brzuchu, no więc ja ciach bluzka w górę i patrzę też mam!
Takie jaśniutkie pod pępkiem :)

Ostatnio miałam swoją pierwszą w życiu lekka zgagę...dziwne uczucie :/

Katia - kciuki!
 
Cześć Dziewczyny po weekendzie :)
Ja po chrzcinach bratanka, po wielkim obżarstwie heh wszyscy mówili że będę miała chłopca bo wogóle po mnie nie widać że jestem w ciąży, ponoć nic się nie zmieniłam.
Ja miałam też 2 razy zgagę, ale też leciutko do wytrzymania i przeważnie jak sie kładę spać.
Zapalenie pęcherza trzeba od razu leczyć bo mi raz na nerki przeszło i później zapalenie nerek. Już się przyzwyczaiłam do nocnego wstawania na siku heh ale kilka razy nie chciałabym wstawać ;-)

A propo jedzenia to dobrze że jem te witaminy bo jem bardzo słabo zróżnicowane produkty bo mi się nie chce do sklepu iść po to na co mam ochotę :-p taki leń jestem.
 
reklama
Kochane, będzie SYN!!! Syneczek! Synunio!!!!! :-):-):-):-):-):-):-)

Zaraz wszystko opisze w odpowiednim wątku i wstawię zdjęcia, gdzie widać płeć. W skrócie - wszystko super.

Dzidziuś jest starszy, tzn dziś jest mój 13tc i 5 dzień. To dlatego, ze miałam króciutkie cykle i owulacja była wcześniej. Nasz Synek ma już 8,1cm :)

Co do siusiania, to ja też często siusiam. W ogóle jak siedzę, to nie chce mi sie siku, a jak tylko wstanę i chodzę to czuję parcie na pęcherz. Siknę sobie troszeczkę i już. ALe brzuch ani nic mnie nie boli. Tylko to takie wkurzające :-p
 
Do góry