reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Katherinne - nie wiem co to za bakteria, ale infekcje u ciezarnych to norma podobno! Ja wiedzac ze mam skłonnośc do łapania infekcji grzybiczych, uwazałam i co? juz złapałam! mimo ze równiez uzywam tylko swojej toalety, biore tylko prysznic, nie seksze sie.
 
reklama
Czesc Mamuski:)

Kasiaczek gratuluje Magistra:) taka ostatnio jestem rozkojarzona, ze nie pogratulowałam Ci wczesniej:)

Mdlosci mnie mecza strasznie i dzis odkrylam, ze stracilam 2kg, nie moge nic jesc do 14 bo mnie skreca:/ popoludniu jest troszke lepiej ale jesc tak na noc to tez nie zdrowo:/
ale przetrwam to wszystko dla mojej fasolinki:)))
 
Mnie dzis mdli cały dzień, a nie mam wagi póki co i nie moge sprawdzić jak tam stoje z kg! ale poczatkowo sie chudnie potem za to nabiera kg z rozmachem :)
 
Ja moge nawet 50kg przytyc byle fasolka byla cala:)
Dzis w pracy zostalam zalana rzeka pytan o moja ciaze o dziwo ja nikomu nic nie powiedzialam, podobno widac po mojej twarzy, ze w ciazy jestem:) Ja tam nic nie widze hehe
 
Czy Wam wszystkim lekarz dał swój numer telefonu? Ja nie mam. Do poprzedniej też nie miałam. I na ich miejscu też bym nie dawała. Za to mam jutro wizytę, to się wszystko okaże. Pewnie dostanę antybiotyk :( Od razu po dostaniu wyników piję na potęgę, żeby przepłukać się tam na dole, i dodałam sobie cytryny do wody. PH moczu mi wyszło też za wysokie. Tzn. niby wyszło w normie, bo 8.0, ale ta norma jest właśnie do 8.0. Bakteryjki muszą być zachwycone... Zaraz im trochę namieszam. Zakwaszę i wszystkie wysikam, co do jednej. A sio! Ale najlepsze, że to muszą być jakieś moje własne, prywatne bakterie, które się namnożyły, skoro wzięły się 'znikąd'. Przynajmniej tyle pozytywnego, jakoś tak własne bakterie są mniej fuj, niż cudze.
 
Katherinne połykaj sobie wit C, bo ona zakwasza mocz i trudniej o infekcje. Ja bym powtórzyła badanie, nawet prywatnie, też mi kiedyś wyszły takie cuda, a później się okazało, że fałszywy alarm bo próbka była chyba nie ze środkowego strumienia. No i pamiętać o baaaaaaaaaaaardzo solidnym podmyciu.
 
ja też o tym słyszałam, mój gin mi mówił, podobnie jak Patrycja89ze trzeba się porządnie wymyć, rozchylic wargi i dopiero nasikać :)
mnie popoludniami/wieczorami glowa boli, ale to podobno też częsta przypadłośc w ciąży
dzis będąc na pl zabaw z synkiem bawiłam koleżanki maluszka 9 miesiecznego, slodziak. wszyscy mi mówią że pasuje :) hihi a nikt nie wie ;) ależ się cieszę!
 
reklama
katherinne te wszystkie infekcje to tylko dodatkowy stres dla nas a później się okazyje że to bzdura jakaś.
Ja na początku złapałam też jakąś infekcję pochwy, zadzwoniłam do lekarza, powiedział co robić i po kilku dniach minęło.

A propo telefonów u mnie jest tak, że mogę dzwonić do lekarza o każdej porze, jeśli nie może odebrać to po trzech nieodebranych mam pisać mu sms-a z problemem i on oddzwania. Ostatnio jak miałam tą infekcję to oddzwonił o 21 :-)
 
Do góry