reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Ol,ja niestety mieszkam w innym kierunku...na poludniowy zachod od Warszawy(stare wojewodztwo skierniewickie).
Ja mialam wyjechac z rodzinka 3 sierpnia,ale fachowcy od dachu wyskoczyli z terminem 7 sierpien :( :-[ i niestety jesli wyjedziemy ,to zapewne po 20 sierpnia.Niewiadomo czy bedzie jeszcze cieplo nawet :( i czy zostanie nam cos pieniedzy... :mad: .
Do lekarza ide dopiero 12 sierpnia i juz sie nie moge doczekac.Obiecalam dzieciakom,ze pojdziemy na usg wspolnie,zeby mogly zobaczyc dzidziusia :)+oczywiscie mezulek ;).Troche juz pozdzgredzialy,bo skonczyl juz 37 wiosenek,ale cieszy sie niezwykle z nowego czlonka rodzinki ;).
Pozdrowienia i zycze chlodu i deszczyku wszytskim... ;)
 
reklama
no dziewczyny ostatnie pakowanko i jedziemy wypoczywać przez kilka dni nad morze. trzymajcie się ( nie powiem ciepło, bo tego mamy w nadmiarze)to może zdrowo, dbajcie o siebi i fasolki.do zobaczyska po wekendzie :D
 
Sawa zazdroszcze wyjazdu baaaardzo...Oczywiscie zycze bardzo udanego!!! :).
My jesli ruszymy,to dopiero w oklicach 20.
Mam juz dosyc upalow,a jutro podobno maja pasc jakies temperaturowe rekordy :(.
 
Wszystkim lutowym mamusikom życzymy udanych wakacji i dużo chłodku w te upały. Pozdrowienia- Jeremi i Ania- "Lutóweczka 2006"
 
czesc dziewczyny, ja wlasnie wrocilam zdzialeczki, gdzie lezalam na lezaku cale 5 dni. i cudownie chlodno tam bylo. a, i musze sie pochwalic ze dzis I dzien bez mdlosci! oby tak dalej :) jutro ide do fryzjera zrobic z siebie pieknosc, a w poniedzialek wyruszam nad morze. pozdrawiam serdecznie :)
 
czesc dziewczyny ja wlasnie wrocilam z gor bylo super ale nie ma jak nad naszym morzem zaraz sie z mezem rozpakujemy bierzemy malego i biegniemy na [plaze tylko cos dzisiaj pogody za bardzo nie ma ale nozki mozna zawsze pomoczyc pa
 
Hello, rodziłam w maju, kupiłam sobie bomba wózek, ale niestety mamy małe autko i nie możemy sie zapakować, musiałam albo zmienić samochód albo kupić mniejszy wózek, więc kupiłam juz spacerówkę (polecam Peg Perego Venezia). Sprzedaje swój wózek, Peg Perego gondola, spacerówka i fotelik 0-13 kg, wszystko w jednym kolorze, granat z białym, bardzo wygodny dla dziecka, olbrzymia gondola co sprawdzi się zimą, duże pompowane koła, gratis parasolka i pokrowce na koła. Moja siostra rodzi w listopadzie i ma identyczny wózek bo wiadomo, ze dziecko zimaąbedzie grubo ubrane i przykryte wiec musi się mieścić i mieć wygodnie w gondoli.Cena 1400 za wszystko do uzgodnienia, odbiór Warszawa, Skierniewice, Łowicz, zdjęcia dodam jutro. mail aroter@o2.pl, zdjęcia prześle na e-maile
 
cześć kobitki, właśnie wróciliśmy znad morza i.... szkoda że tak szybko :-[.
było super ,troszkę się z fasolką opałiłyśmy,pojadłyśmy i poleniuchowałyśmy czyli jednym słowem niekończący się raj, tylko szkoda że odpłatny :p.
teraz niestety wracamy do szarej rzeczywistości i czeka mnie znów gotowanie ,sprzątanie no i oczywiście po wyjeździe góra prania.ale co tam damy rade. :D
Mam nadzieję że wszystko w porządku u was dziewczyny,bo u mnie jak widac tak, ząb już mi urósł więc z dziąsłami lepiej,wracamy do formy :D.
jak już trochę się uporządkuje to zajrzena forum, pozdrawiamy ;D
 
Witam wszystkie Lutowe mamy :)
Chcialabym dołączyc do szanownego grona ;D Ja mam termin na 18 lutego i jak chyba każda z Was juz sie nie mogę doczekac... To moje pierwsze maleństwo, więc tym bardziej jestem podekscytowana.
W nastepnym tygodniu mam wizytę u lekarza, a pozniej kolejne USG, tym razem mój luby będzie mi towarzyszył:)
Pozdrawiam
 
reklama
Kaszka witaj wsrod lutowek ;D

ja nie mam na nic czasu, do 5-7 pracuje potem siedzimy z Izka u rodzicow, jak wracam do domu to juz tylko o spaniu marze...
ale ten kolowrotek niedlugo sie skonczy i ja tu jeszcze wroce ;)
 
Do góry