reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Ja tez nie mam pojecia jak to sie robi...Wpadlam tylko dac znac zycia ;).Nudnosci jakby mijaly,choc dzisiejszy dzien na to nie wskazuje.
Dzis przyszli robotnicy i zdjeli mi dach z werandy,juz zaczynam sie bac tego remontu...
Witam nowa mame Kaszke :)
 
myślę, że najprościej podpatrzeć w wątkach mamuś któe są bardziej "zaawansowane" ;) chyba sierpniówki mają bardzo fajną listę :)
 
Hej dziewczyny!
Dawno się nie odzywałam, bo spraw miałam od zatrzęsienia. Cały tydzień doszkalałam się w jeżdżeniu, dzisiaj miałam egzamin na prawko, niestety nie zdałam, mimo że teoria i plac poszły mi super. Zawaliłam w mieście :-[, wymusiłam pierszeństwo. kolejny egzamin 31 sierpnia. Chciałabym zdać, żeby nie stresować siebie i co najważniejsze mojej kruszynki. Z maluszkiem wszystko dobrze, 28 miałam test PAPA- A (badanie nieinwazyjne genetyczne). Doktor zrobił mi bardzo szczegółowe USG i pobrali krew. Wynik z krwi dopiero jutro, ale już po USG wszystko wydaje się z moim dzidziusiem w porządku. Tydzień temu miał 6,5 cm, na początku spał, trzeba było go obudzić, żeby zrobić resztę pomiarów (min. przezierność karkową).We wtorek byłam też u swojego gin.Wyniki mam w normie (chociaż krwinek czerwonych trochę za mało i hematokryt poniżej normy), kazał brać witaminy, co robię od pół roku i za trzy tygodnie pokazć się znowu. Od początku ciąży przybyło nas 2,5 kg, chociaż brzuszka nie widać, a szkoda, bo może dzisiaj na egzaminie spojrzeli by na mnie łaskawiej. :)
 
A jeszcze zapomniałam napisać, ze na USG byłam z mężem i córcią, więc wszyscy mogliśmy podziwiać nasze cudo.
Bąbel wygląda już jak pradziwe dziecko, nie tak jak miesiąc temu - maleńka fasolka.Wzruszyliśmy się okropnie, gdy usłyszeliśmy serduszko. wydruki z USG są bardzo wyraźne, ale póki co nie umiem ich wkleić, jak dojdę z tym do ładu, to wkleję na wątku z USG.
 
Miska,to super!
Ja ze swoimi bablami duzymi tez sie wybieram,ale prawdopodobnie w przyszlym tygodniu dopiero.
Dzis sie zachwycilam,bo zobaczylam na Allegro domowe KTG.maly aparacik ze sluchaweczkami(2 pary),dokladasz do brzuszka i sluchasz serduszka swojej dzidzi od 12 tygodnia... :laugh:.Mozna tez nagrac te dzwieki :).Na pewno sobie kupie takie cos.
Bruszka u mnie nie widac,bo jestem gruba :(.W poprzednich ciazach zarysowywal sie gdzies okolo 20 tygodnia ;).Przyjdzie wiec mi jeszcze dlugo czekac...
Pozdrowienia dla wszytkich!
tycia
 
reklama
Do góry