reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

BOGDA super wiadomosc ogromnie sie ciesze ,całuski ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :D :D :D :D 8) 8) 8) 8)
 
reklama
DZIEKUJE KOCHANE ZA GRATULACJE!
Tak dlugo czekalismy na to male stworzonko, ze nareszcie jest!!!

Martula25 ktory tydzien?
 
Czesc dziewczyny -wlasnie sie dowiedzialam ze jestem w ciazy i ze ternin mam na koniec lutego !!! Mam nadzieje ze milo razem spedzimy tu czas na rozmowach o bas i naszych malenstwach;-)))
 
dzięki !!! tez gratuluję!!! po niedzieli potwierdze tę wiadomość u lekarza...ale dwa testy wyszły pozytywnie i dwa dni okres mi się spóżnia.... ::)
 
reklama
Gratulacje dziewczyny :laugh: ogromnie sie ciesze.Ja ze stycznia jestem.Dbajcie o siebie i o fasolki, dobrze sie odzywiajcie.Pozdrawiam :laugh: :laugh: :laugh:
 
Do góry