reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Cześć dziewczyny! Widzę, ze przygotowania w toku. A ja siedzę w pracy. Jak pomyślę co0 mam dzisiaj jeszcze do zrobienai w domu, to az mnie skręca. Mogłąbym jeszcze troche zrobic jutro, bo mam wolne, ale obiecałąm jechać rano do mamy. Tam musimy jeszcze przygotować wigilię. Została mi wiec tylko dzisiajsza nocka.
Ale Wam dobrze, ze macie wiecej czasu.
 
Hej babeczki!
Nie mam ostatnio czasu żeby tu wpadać, przedświąteczne wariactwo po prostu :nerd:
Więc już dziś chciałam złożyć Wam wszystkim życzenia

Wesołych Świąt,
w miłej, rodzinnej atmosferze,
udanych prezentów,
smacznego jedzonka,
słodkiego lenistwa
i spełnienia marzeń
wypowiedzianych gdy zaświeci pierwsza gwiazdka
:tak:

366.gif
 
cześć przedświątecznie :tak:

dziewczynki wariują, zaraz je ponakarmiam i Pati pójdzie spać a ja w tym czasie spróbuję ogarnąć chatkę i poprasować. Po południu w planie wizyta u mojej babci, tam będzie wigilia więc trzeba coś pomóc choć nie sądzę żebym za dużo przy moich laskach zrobiła hehe
 
Witam i też zmykam, bo za jakąś godzinę wyjeżdżamy i jeszcze mam taki sajgon w domu:zawstydzona/y:Życzenia mam nadzieję, że jutro zdążę:tak::happy: już od rodziców Wam kochane wyślę, bo teraz nie mam do tego głowy:zawstydzona/y:
 
Witam:-) Ja na pelnych obrotach :rofl2: Moczka juz zrobiona karpik juz gotowy czeka na jutrzejsze pieczenie zaraz biore sie za sernik a dzieci mi mieszkanie roznosza:-D
 
Witam

nawet nie mam czasu spojrzec na BB, dlatego chcialabym wszystkim Wam i Waszym rodzinom, zyczyc:

spokojnych, rodzinnych, radosnych i zdrowych Swiat Bozego Narodzenia.
A takze trafionych prezentow.

19585__image007.gif

 
reklama
Ale cisza na BB! Siedzicie jeszcze przy garach :confused:

Ja już mam koniec na dziś roboty, zrobiłam matjasy na 3 sposoby, przygotowałam karpia, jutro tylko na patelnię, galaretę z pstrągów, upiekłam sernik (Gosia, przepis rewelacja! ale zrobiłam bez spodu i wyszło ok, tylko bułką tartą wysypałam dno blaszki), przygotowałam farsz do pierogów. Jutro Tomek z Pauliną robią rano pierogi i uszka do barszczu. Teściowa mi przyniosła szarlotkę i karpia nadziewanego pieczarkami. I to wszytko, więcej jedzenia nie robię :sorry2:
 
Do góry