reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Czesc Kochane:-)
Ale macie fajnie z tymi przygotowaniami do swiat, ja jeszcze nie moge tak na prawde......na swoim......nawet choinki nie mamy, bo nie ma gdzie jej tu wsatwic:wściekła/y:
Ale pocieszam sie ze za rok juz bedzie z choinka i na swoim:-p........chyba ze ........ale to juz na wz
 
reklama
Ja sama nie wiem, gdzie choinkę postawię :baffled: Chyba w miejsce krzesełka do karmienia :confused: ale nie wiem do końca w sumie, bo chcieliśmy kaloryfery zabudować, a wtedy choinka się tam nie zmieści chyba :dry:
 
Ja coś czuję, że z choinką w tym roku będą same kłopoty :baffled:
Pewnie nie będę mogła Oliwki od niej odpędzić i będzie stale zciągała ozdoby :nerd:
Choinka co roku jest w centrum zainteresowania kotów, uwielbiają obgryzać jej igły - i to ze sztucznej :szok::-D. A w tym roku jeszcze Oli dołoży swoje 3 grosze. W marketach żadnej choince nie przepuści :no:
 
hej lasencje
my mamy juz malutka, symboliczna choinke (60cm, sztuczna:zawstydzona/y:) od 2 dni juz ubrana i LAilusia sie w nia wpatruje i otwiera wieszace czekoladki po czym mnie nimi karmi...do swiat pewnie trzeba bedzie dokupic
 
Cześć dziewczyny!
Widzę, że już świąteczna atmosfera. A ja mam w tym tygodniu męża i zamiast się nim zająć jak należy, to będę musiała ten czas poświecić na sprzątanko. A spooooro się tego nazbierało.
 
Położyłam sobie farbę na łeb, miała być brązowa, wyszła tak ciemna brązowa, że prawie czarna :crazy:
Na szczęście mi farba się szybko spłukuje z włosów, więc za jakiś czas będzie ok.
Niby to mój naturalny kolor (brąz wpadający z czarny), ale dawno na sobie nie miałam naturalnego koloru i odzwyczaiłam się :dry:
 
reklama
witam :-) moja bratowa z ktorą bardzo sie" ścięłam" na komunii Wojtka zaskoczyła mnie całkowicie:baffled::szok: siedziałam sobie i spokojnie pilnowałam Gabryśkę bo jadła a tu nagle ktoś puka do drzwi Otwieram i oczom nie wierzę :szok::szok::szok::confused::confused: MIKOŁAJ A za Mikołajem moja bratowa w roli Śnieżynki Wiem że ona tak co rokuu z kolegą jeżdzi ale nie przypuszczalam że wybiorą sie do moich dzieci Dzieci zaskoczone szczególnie Wojtek który w tym roku nie został obdarowany biedaczek nie wiedzial co powiedziec ZuzIA grzecznie odpowiadała na pytania a Gabryśke najbardziej zainteresowal worek Mikolaja ;-)dostaly po czekoladzie i po ksiązce :-D zdjęcia zrobiłam jak dzis wieczorem ściągne to zamieszcze Miłego popłudnia i wieczorku :tak:pOWIEM szczerze że myślałam że naszej rozmowie obraziła sie na amen a tu prosze tak niespodzianka :baffled:
 
Do góry