reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
hej .troszku u mnie ciezko ,mała szwankuje biegunkowo wiec albo sie skonczy w domu albo znana i juz nie pierwszy raz przerabiana akcja szpital.:-(
Boli ja chyba brzuszek bo tak mowi jak sie ja spyta
spi bardzooo niespokojnie i qupa pachnie kwasem mega kwasem.....:baffled:
 
padam jestem po akcji mega kolka i wycie
tylko mama i mama
znów :zawstydzona/y::-(...powoli zaczynam nie miec watpliwosci ,ze ma to samo co ostatnio (ciagneło sie pół roku:zawstydzona/y:)
 
padam jestem po akcji mega kolka i wycie
tylko mama i mama
znów :zawstydzona/y::-(...powoli zaczynam nie miec watpliwosci ,ze ma to samo co ostatnio (ciagneło sie pół roku:zawstydzona/y:)

Oby nie,może to chwilowy spadek formy,może cos zjadła....
Zdrówka życzymy.

Witam poweekendowo i zabieram sie za sprzatanie,:baffled:
miłego dzionka...:tak:
 
Hej dziewczęta ;-):-)
weekendzik znowu smignał jak zawsze...:dry: Hubek zadowolony bo Mikołaj mu prezenty zostawił w bucikach i ..obok bo sie nie mieśicły niektóre..:sorry2:

a dzisiaj po pracy znowu mycie okien:eek:


Agusia zdrówka dla Sary, oby to szybko mineło i Sarcia była zdrowa!!!


milego dnia wszystkim
 
Agusia,współczuje:-(.Jak nocka Wam minęła?:-(
Ja zamiast przygotowan swiatecznych musze napisac jeszcze jedna prace i uczyc sie do egzaminu z angielskiego:confused:.Prawdziwe przygotowania zaczne wiec dopiero za tydzien.
W sobote dalam dzieciom m.in. szablony świateczne i sztuczny snieg,zeby udekorowały okno...A one odstawiły własna improwizacje:szok: bez uzycia szablonow.Jak znajde chwilke,to zrobie zdjecie i Wam pokaze:szok::-D
 
hej
a no znowu:dry::baffled::-( ..jak słysze tekst o nie znowu to mi sie w srodku wszystko wywraca(nie wiem czemu przepraszam ale mam ostatki sił .......)
nie jest dobrze nie wiem jak sie skonczy ...walcze w domu .....przeciez jest rok:-( szkolny.pierwsza klasa:-:)-( ...masakra
 
reklama
Do góry