reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Agusia,daj jakiego linka,ciekawa jestem co to za stronka.Znajomi maja ta LG jakby podwójna i naprawde pieknie sie prezentuje,jesli ktos ma duza kuchnie:tak:
 
zdrowia i radosci zycia dla wszystkich chorowitkow malych i duzych i dla smutnych przez pogode, przesilenie jesienne itp (tez chyba do Was dolacze bo swedzi mnie gardlo a i Lusiek ma katar- taka juz pogoda...)

AGNIESZKA nie mam pojecia jaka lodowka jest ok, ale wspolczuje ze stara otatecznie padla
 
ello babole
musze dzis juz kupic lodowke:dry: a ja nadal nie wiem ktora:baffled::rofl2:

po za tym zdycham @ i ciekne ,kurde mnie tez mogliby wymienic na lepszy model;-)
 
witam jesstem "wypluta" Gabi lepiej a mnie znowu dopadła migrena obudziła mnie o 3 w nocy tak mnie bolała było mi niedobrze zimne poty i wstałam przetrącona podejrzewam ze to wszystko to przemęczenie i stres :-( już nie pamiętam kiedy tak porządnie sie wyspalam Miłego dnia
 
Witam.
Mąż w pracy,na dworze "wygwizdowo':baffled:,zakupy w biedronie zaliczone:-D...obiad naszykowany i zjedzony(przez męża)...,no i sie lenię...
 
Witam, u nas piękne słoneczko. Maja jeszcze na antybiotyku, więc nici ze spacerku, tym bardziej, że po wczorajszym wyjściu do przychodni znowu kaszle. Za to jedziemy do babci na obiad jak tylko się Maleństwo obudzi. A u mnie @, głowa brzuch:baffled:
 
reklama
Do góry