reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Joanna i ja Ci zycze wszystkiego naj zeby wszystko sie ukladalo po waszej mysli
S015_big.jpg

Witam ;-) a mnie dobija pogoda znowu pada:-( moje dziecko sie dopytuje gdzie sie zgubiło słoneczko:sorry2:
 
Witam :-)
My dziś też wcześniej na nogach niż zwykle :tak: bo wstałyśmy o 8.30. Może Oli pójdzie normalnie spać, bo wczoraj to było jeszcze gorzej niż w dni poprzednie.


Joanna, najserdeczniejsze życzenia imieninowe,
pomyślności w życiu i samych radosnych chwil :)

 
Joanno duzo szczescia i miłosci...spoznione ale szczere
goska no rzeczywiscie wczesnie;-):-pja codziennie o 5.50:-pi sie nie chwale:-p:-p:-p;-) (czasem uda mi sie przysnac)...a co do przypadkowego wejscia;-):ninja2:i miłego zwiedzania ...to ja sie usmiałam jak nie wiem:-p:rofl2:

u mnie szpital...lekarz w pracy;-):-D nie wiem czy mu łobiad dac(wczorajszy) czy nie:baffled::rofl2:;-)
 
;-):-D:-D ostatnio wstawałyśmy po 8:00 wiec dla mnie to wcześnie ale o 10:00 poszła spać i godzinkę pospała ale chyba kaszel jej dokuczał i to był powód tej pobudki

co do zwiedzania to miło że ktoś wita gości :ninja2::ninja2::ninja2: też bym musiała zrobić powitanie bo namiętnie mnie ktoś czyta ;-)

z ciekawosci sprawdziłam:szok::szok::szok:czesciej duzzzo:-Dniz mnie:-p:rofl2:
dziewczyny, jeżeli chodzi o wchodzenie na profil, bo chyba o tym mówicie, to może same sobie podbijacie licznik, bo każde otwarcie strony jest rejestrowane.
 
reklama
Do góry