reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

1650 zł na trójkę to strasznie malutko:zawstydzona/y:Szczerze mówiąc nie wiem jak dajecie radę.

My praktycznie tyle samo...z ta różnicą, ze nie wydajemy ani na rachunki, ani na jedzenie....jakby przyszło nam mieszkać teraz samym to ja muszę iść do pracy :tak::tak:....i tak będzie :-(, jak będziemy się na lato przeprowadzać....bo nie damy rady z jednej pensji tak żyć....tyle, że teraz Tomek dostał pracę jeszcze w szkole jako nauczyciel -więc od września mamy dodatkowo stażową pensję nauczycielska:-)
 
reklama
A ja byłam wczoraj w mojej szkole i załatwiłam już wszystkie formalności z moim urlopem zdrowotnym. Wszystko się udało. Hurrra:-):-D:rofl2:Od 1 września do 30 czerwca jestem na płatnym zdrowotnym, potem dwa miesiące wakacji i do pracy wrócę jak ją znajdę 1 września 2008:-p
 
Miśka o ile pamiętam to chciałaś, by sprawa tak się potoczyła...i się udało....

A ja dziś z wielkim trudem nadrobiłam zaległości w czytaniu i pisaniu BB...i pewnie znowu ich sobie narobię, bo jeszcze trochę magisterki zostało mi do napisania....:tak::tak: ale musiałam odsapnąć, bo oszaleć można, jak się człowiek na jednym skupia:sick::sick:
 
1650 zł na trójkę to strasznie malutko:zawstydzona/y:Szczerze mówiąc nie wiem jak dajecie radę.

dokładnie tak
A u mnie tak Robert 1200 zł ja 450zł :rofl2:

opłaty czynsz 500zł (bywało i 600zł) +100zł prąd co drugi miesiąc
gaz do auta 200zł
rata za założenie gazu 200zł
mała gdzieś 100zł mleko obiadki 100zł deserki 60zł no i kaszki itd... pieluchy 100zł
a marna reszta na jedzenie dla nas ;-)
 
Czytałyście to ogłoszenie admina na samej górze dotyczące umieszczania nagich zdjęć dzieci na forum pt. "Bardzo ważne i dla wszystkich!!!!" :confused: Chyba zamkniętych wątków to nie dotyczy :confused: Jak myślicie :confused:
 
Czytałyście to ogłoszenie admina na samej górze dotyczące umieszczania nagich zdjęć dzieci na forum pt. "Bardzo ważne i dla wszystkich!!!!" :confused: Chyba zamkniętych wątków to nie dotyczy :confused: Jak myślicie :confused:

no raczej nie dotyczy ale muszą mieć do nich dostęp chyba raczej zaufane osoby które już trochę z nami są :-p:tak: ja tak myślę bo nigdy nie wiadomo kto siedzi z drugiej strony :szok:;-)
 
reklama
Ech, mam tyle roboty przed powrotem do pracy że brakuje czasu na wszystko :angry:Właśnie nadrabiam czytanie forum. Wczoraj to wogóle zaległam juz o 8 wieczorem (Milenka na szczęście miała dobrą nockę) bo poprzednia noc była tragiczna, pobudki od 22 do 5 rano co chwilę, chodziłam cały dzień jak zombie, a na kompa nawet nie miałam siły. Jazdy do pracy żeby pozałatwiać wszystko przed powrotem, generalne porządki w domu, wczoraj jeszcze zaliczyłam fryzjera... i jak zwykle, wyszłam mega niezadowolona :wściekła/y:
No właśnie... kasować zdjęcia z zamkniętego, czy nie kasować :confused:
 
Do góry