reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Witam nowe mamy.Ja jestem grubiutka i brzuszka za Chiny nie widac,ale czuje jak mi twardnieje na dole.Poza tym spodnie zrobily sie przy ciasne,musze guzik odpinac jak jade samochodem ;).
***************************
Pisalam Wam,ze zamowilam na Allegro domowe KTG do podsluchiwania malenstwa...Otwieram dzis paczke najarana,ze w koncu dowiem sie co slychac u dzidzi i doznalam szoku ::) ::) ::) ::).Zamiast mojego KTG mata barbie do tanczenia... ;D.Sprzedwaca pomylil paczki :-[.Pierwszy raz ktos mi wycial taki numer...Smialam sie na przemina i zloscilam.moja corcia jak to zobaczyla,to oczywiscie blagala,zebysmy zatrzymali ;D.Wytlumaczylam jej jednak,ze inna dziewczynka czeka na te przesylke i dostala zamiast niej nasze urzadzonko ;D.
Zla jestem nadal,bo nastepna paczka dotrze zapewne dopiero w przyszlym tygodniu :mad:
 
wrocilam z wczasow, w miedzyczasie bylam w szpitalu pod kroplowa, a teraz jestem wypoczta i pelna energii. pozdrwiam was mamusie :)
 
witam ponownie wszystkie "stare" :laugh:i nowe lutówki..
Tycia ja oczywiście żartuję sobie z tego mojego wieku, ale w pracy mam same młódki w ciaży więc trochę nadrabiam miną. Pytasz, jak dzieciaki zareagowały na wieść o 3 dzieciątku. Jeszcze nie wiedz. Nieraz sobie żartowaliśmy z meżem, że sprawimy im brata (dwie dziewuchy) to Misia - starsza zapowiedziała, że absolutnie ona nie chce, nawet płakała i zapowiedziała, że się wyprowadzi albo ucieknie, więc postanowiliśmy, coby jej jeszcze nie mówić - niech sobie z nami pomieszka jeszcze.... ;)Z młodszą pewnie mniej będzie kłopotu, ale szczerze mówiąc troszkę się boję reakcji. A jak u ciebie?
 
To Misia(tez tak mowie na swoja corcie :) )zareagowala calkiem tak jak ja na wiesc o mlodszym bratu,dostawalam spazmow placzu(mialam 11 lat)i mamie bylo bardzo przykro.
Nie mialam pojecia jak zareaguja moje dzieciaki(Bartosz ma 8 lat,a Dominika 6,5 ).Zabralismy je do kina do Janek,najpierw poszlismy do KFC i jak tak sie obzeralismy,to zaczelam mowic,ze mam im cos waznego do powiedzenia... :D .Wtedy moj synekwypalil,ze pewnie bedzie braciszek albo siostrzyczka!!!Szok,nawet nie wiem jak sie domyslil.Na poczatku byli troche zdziwieni i zadawali sporo pytan(szczegolnie potem na seansie...;p),ale ogolnie powiedzielei,ze sie ciesza.Powiedzialam im juz w drugim miesiacu,bo balam sie,ze moja mama sie pierwsza wygada.Bardzo mi zalezalo,zeby to uslyszeli od nas i w jakiejs milej atmosferze...Kamien spadl mi z serca,ze tak zareagowali.Zycze i Tobie powodzenia...! Sciskam.
 
Tycia, wyobrażam sobie zdumienie tych, co czekali na zabawkę ;D, a dostali bliżej niesprecyzowany sprzęt medyczny (bo przyjmuję, że nie każdy od razu się zorientuje, co to takiego). Niezła pomyłka  :D

 
cześc kobitki trochę nas tu znów przybyło bardzo mnie to cieszy ;D
witam więc wszystkie mamuśki i te nowe i te "starsze".po wizycie u gin wszystko oki.znów widziałam dzidziolka( prześliczny) wspaniale się rozwija i rośnie. wyniki testu tez mam oki więc jest nieżle,
mam nadzieję i nie mogę sie doczekać kiedy poczuję kopniaczki te pierwsze, moja gin twierdzi że już za dwa tygodnie mogę się spodziewać wspaniale prawda? a jak tam u was możecie już coś na ten temat powiedziedzieć ? może mamusie ,które już mają potomstwo powiecie jak to było z waszymi dzieciaczkami, bo ja już jestem strasznie stęskniona i zniecierpliwona, amój mąż śmieje się że jeszcze będę prosić by przestyało kopać jak dostanę po żebrach ;D ale póki co czekam .....
 
reklama
ja pierwsze ruchy jak bylam w ciazy z Patryczkiem poczulam pod koniec 16 tygodnia i to bylo jakby takie motylki gilgotaly od srodka fajne uczucie a taki kopniak pierwszy ze moj maz mogl tez poczuc to bylo na poczatku 20 tyg
 
Do góry