reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Cześć:-)

Wczoraj piękne słoneczko, udany spacer w towarzystwie Karoliny i Milenki, a dzisiaj już chmury i ciapie z nieba:dry: A w ogóle to jak ja sobie wczoraj opaliłam ręce:szok: Dopiero wieczorem zobaczyłam jak zdjęłam koszulkę:-p

Miłego dnia:-)
 
reklama
Hej.
Mąż w pracy,ja chora,Kuba maruda i do tego rozgrzebany salon,bo będzie malowanko(a puki co cos tam maz kuje w ścianach:baffled:):baffled:

No ale nic ,spadam sie położyć.
:tak:
 
Helou ;-)
U nas dzisiaj deszczowo, więc rano z Milenką zrobiłyśmy ciasteczka, to dla niej zawsze duża frajda jak je sama wycina foremkami a potem ozdabia pisakami lukrowymi :tak:
Polecam, przepis banalnie prosty:
0,25dkg mąki
pół kostki margaryny
1 jajko
3/4 szklanki cukru
łyzeczka proszku do pieczenia
wszystko zagnieść na jednolitą masę, ja ją dzielę na pół i mamy to na 2 razy, połowę chowam do lodówki, a resztę rozwałkować i wykrawać ciasteczka. Piec w 180 stopni króciutko, około 10-15 minut aż zrobią się rumiane. Jak się je dodatkowo poleje polewą czekoladową (ja używam Gellwe) to w niczym nie ustępują ciasteczkom sklepowym :tak:
 
Hej

ja dzis tak z doskoku pisze - Milena ciagle ''mamo, mamo'' i ciagnie mnie za rekaw:errr::rolleyes2::rofl:

Wolfia, szybko Ciebie wzielo sloneczko:tak::tak::tak:. Dzieki temu wczorajszemu spacerkowi dzien mi szybko zlecial. No i czas z Wami spedzony byl mile.
I nawet P. wrocil z pracy ok. 5.30 p.m. Super.
Rozalka, szybkiego powrotu do zdrowka:tak::-)
Joasiek, smakowity przepis - juz sobie go skopiowalam:-):tak::happy2:
 
Helou ;-)
U nas dzisiaj deszczowo, więc rano z Milenką zrobiłyśmy ciasteczka, to dla niej zawsze duża frajda jak je sama wycina foremkami a potem ozdabia pisakami lukrowymi :tak:
Polecam, przepis banalnie prosty:
0,25dkg mąki
pół kostki margaryny
1 jajko
3/4 szklanki cukru
łyzeczka proszku do pieczenia
wszystko zagnieść na jednolitą masę, ja ją dzielę na pół i mamy to na 2 razy, połowę chowam do lodówki, a resztę rozwałkować i wykrawać ciasteczka. Piec w 180 stopni króciutko, około 10-15 minut aż zrobią się rumiane. Jak się je dodatkowo poleje polewą czekoladową (ja używam Gellwe) to w niczym nie ustępują ciasteczkom sklepowym :tak:

Joasiek mam podobny przepis tylko większe proporcie :tak: ja ostatnio ciasto wymieszałam z wiórkami kokosowymi i raz dałam płatki migdałów są pyszne :tak: kiedyś pokazywałam fotki jak Emilka je robiła :tak::-D no i posypkę nieraz kolorową używamy i jeszcze dla odmiany troszkę ciasta z kakao mieszamy ale ja wolę te jasne ;-)
 
Dobry wieczor Dziewczyny

Ja doslownie na chwilunie......mam dola......K.mama wczoraj miala bardzo powazny udar mozgu......lezy w polowie sparalizowana w szpitalu, jest w ciezkim stanie i ma jakis krwiak na mozgu nie nadajacy sie do operacji.....tylko trzeba modlic sie i czekac na dalszy przebieg :-(
K. zalamany........och nie wiem juz jak go pocieszac......tak starsznie mi jest przykro......kobieta ma dopiero 54 lata..........nie uwielbialam jej ale starsznie jest mi zal.........i okropnie mi zle.......
buuuu mam nadzieje ze z tego wyjdzie.....
pomodlcie sie prosze za nia
 
nuśku strasznie mi przykro z powodu mamy Twojego męża, wyobrażam sobie co teraz musicie przeżywać :-:)-:)-(Trzymam mocno kciuki żeby z tego wyszła cała i zdrowa!!! :-(

A ja właśnie ściągnęłam sobie na dysk 3 trojany :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i z nimi walczę :confused2:
 
reklama
musi być dobrze i koniec a zdrowaśkię odmówię jasne.Czekamy na lepsze wieści kurczę młoda i pewnie tak nagle.
 
Do góry