reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
cześć kochane padam na cycki krótko mówiąc.
dziś wyprawa do słupska ok 50km tam latanie po sklepach po ostatnie dekoracje sery na sobotę. no itak od 10-15 nas nie było w domu ulatałam się za tym moim piorunem że szok. później basen u dziadków no i w końcu śpi a ja odpoczywam i jestem u was.

a jakoś łeb mnie boli okropniaście.
 
Witam Babeczki.Dziecko o 6.30 "zwlokło" mnie z łóżka,bo głodne:baffled:
Dziś znów elektrycy przychodzą przesuwać skrzynke na bezpieczniki,maskra:baffled:
 
Czesc Wam:-)
Ja znowu dzisiaj tylko na chwilke, och ostatnio mi ciagle czasu brakuje:sorry2: ale wiadomo dlaczego.....
teraz do parcy zmykam i pozniej do mieszkanka sprzatac lazienke ogolnie troszke ogarna....NIE NIE jeszcze nie jest gotowe:-D....
 
reklama
Do góry