reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Witam :-)
Ja dziś źle spałam, wczoraj trochę wiecej się poruszałam i wszystko mnie w nocy bolało :zawstydzona/y: Oli obudziła się o 2 i nie chciała zasnąć dopóki nie dałam jej mleka. O 7 już byłam na nogach. Za godzinkę lecimy do Myślęcinka, Tomek z Pauliną i jej chłopakiem będą jeździć na nartach i desce, a my z Oliwką pospacerujemy, może się uda też na sankach poślizgać, bo stok to naśnieżają sztucznie, ale tam, gdzie można korzystać z sanek, to trzeba liczyć tylko na naturalny śnieg.
 
reklama
Cześć :)

Własnie wrociliśmy z biura paszportowego, za miesiąc Zosia bedzie miala paszporcik, nawet byla grzeczna przy robieniu zdjęcia :tak:

ide robic obiadek na razie babeczki!
 
a jesli chodzi i prawo jazdy, wymiane jego z powodu wystawienia na okreslony czas, ja tak mam ( z powodu noszenia okularów)
ktoraś z was sie pytala co trzeba zrobic ale juz nie pamietam kto to był,a dzisiaj sie dowiedzialam wiec mówie:

więc najpier musze do lekarza zeby wypisal oswiadczenie ze jestem zdolna do prowadzenia pojazdu (ewentualnie okulista) isc do wydzialu komunikacji wypełnic wniosek +jedno zdjęcie + 70 zł opłaty i tyle:tak:
 
witam;-)
ja zabiegana za 3 tyg sesja mi sie zaczyna wiec nauke czas zaczac juz dzisiaj zaliczyłam wizyte w bibliotece :tak:musze korzystac poki K na urlopie do środy bo sama z maluchami w domu ja sie za dużo nie naucze:no::sorry2:
 
U nas ida nam na rekę i jak kończymy przedmiot,to mamy od razu egzamin:tak:.Juz w tej chwili mam dwie oceny w indeksie;-),a w niedziele mam nastepny egzamin:baffled:.Potem 10-tego mam matme i pewnie poprawke z anglika,a 24 chyba wielki egzamin z mikroekonomii i prawa cywilnego:szok:.Potem 9 .02 mam mikroekonomie -egzamin z cwiczen i to chyba tyle:sorry2:
 
Witam:happy: Ja dziś po zakupach padam totalnie:-p Znalazłam sobie nianię elektroniczną, kupiłam pościel, piżamę i bieliznę - powoli się zaczynam kompletować;-) Kończę prania i czeka mnie teraz masa prasowania:sorry2: Jutro posprzątam dom to mam nadzieję, że po południu uda mi się trochę odpocząć:tak:

a jesli chodzi i prawo jazdy, wymiane jego z powodu wystawienia na okreslony czas, ja tak mam ( z powodu noszenia okularów)
ktoraś z was sie pytala co trzeba zrobic ale juz nie pamietam kto to był,a dzisiaj sie dowiedzialam wiec mówie...

Dziękuje Oliwieczka, bo to ja byłam zainteresowana;-):tak: Dobrze, że nie dużo z tym roboty;-)

Trzymam kciuki za sesje wszystkich Lutowych Mam:tak: Powodzenia Dziewczyny:happy:

Miłego wieczoru:happy:
 
Jak uwielbiam dzieciowe zakupy;-):-).Wolfia,a u Was chyba sa fajne wyprzedaże;-):-).
Oczywiście również życze wszystkim miłego wieczoru:tak:
 
Ja też trzymam kciuki za studentki i szczerze podziwiam :tak:
Chyba nie miałabym już siły na naukę :no: Choć uczyłam się jak starsi byli mali i też zaliczałam, choć przy trójce rok po roku było co robić. Teraz jednak już chyba jestem za stara, żeby pogodzić opiekę nad dzieckiem i naukę. Na szczęście nie muszę :sorry2:
 
Wolfia,a u Was chyba sa fajne wyprzedaże;-):-)

To prawda, gdzie się nie wejdzie to wyprzedaże, ale te lepsze i fajniejsze rzeczy już przebrane:sorry2: Szok jak to szybko tu idzie...

Ja też trzymam kciuki za studentki i szczerze podziwiam :tak:
Chyba nie miałabym już siły na naukę :no: Choć uczyłam się jak starsi byli mali i też zaliczałam, choć przy trójce rok po roku było co robić. Teraz jednak już chyba jestem za stara, żeby pogodzić opiekę nad dzieckiem i naukę. Na szczęście nie muszę :sorry2:

Ja też podziwiam:tak: Zastanawiam się czy jak już drugie podrośnie to dam radę skończyć studia:confused: Bardzo bym chciała, ale domyślam się, że nie jest już tak łatwo, bo i dom, i praca, i nauka... dużo tego:baffled: Czas pokaże jak wyjdzie;-)
 
reklama
Do góry