reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Irka wytłumacz mi o co Ci chodziło, bo się troszkę pogubiłam...... :sorry2:;-)
ja zapytalam sie Tyci czy to byla plazma czy LCD ale niepoto zeby powiedziec ktory dlamnie jest lepszy
Koniec basta nic juz na tym watku nie napisze bo mnie juz ku....ica zlapala a malo kiedy mi sie to zdarza ale jak ktos swoje slowa wklada mi do ust to niewytrzymuje:baffled:
 
Irtasia, nie denerwuj się :sorry2:
Przecież nie chodzi o to, żeby się tu wzajemnie wkurzać, ale każdy ma prawo swoje 3 grosze powiedzieć :-p
Ten artykuł miałam akurat w ulubionych, bo w niedalekim (lub dalekim, zobaczymy jak się uda) czasie będziemy kupować telewizor, my akurat kupujemy LDCka.
No, ale chyba wcześniej nas czeka zakup lodówki, bo w mojej się strasznie lód gromadzi, uszczelki nam już nie trzymają.
 
Irtasia, nie denerwuj się :sorry2:
Przecież nie chodzi o to, żeby się tu wzajemnie wkurzać, ale każdy ma prawo swoje 3 grosze powiedzieć :-p
Ten artykuł miałam akurat w ulubionych, bo w niedalekim (lub dalekim, zobaczymy jak się uda) czasie będziemy kupować telewizor, my akurat kupujemy LDCka.
No, ale chyba wcześniej nas czeka zakup lodówki, bo w mojej się strasznie lód gromadzi, uszczelki nam już nie trzymają.

Zakup lodowki i mnie tez bedzie czekal bo zaczyna kwakac i za duzo lodu tez gromadzi:baffled: a drugie to ze ma za mala zamrazalke :tak:
 
reklama
Do góry