reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
hej babki
AGUSIA zdrowka
pogoda wrrrrrrrrrrr

IRTASIA nie lam sie, moj maz z kolei BARDZO ostroznie jedzdzi a kary ciagle dostaje plus zabranie prawka na miesiac ma juz za soba....albo tu strasznie wzystko sprawdzaja...albo my mamy takiego pecha:-:)baffled:
Moj tez mial juz prawko taz zabrane na miesiac plus kara na 30 km jechal 63:crazy: ale to bylo z 5 lat temu i tez w listopadzie i na swieta bylismy bez prawka a jak to jest teraz bo kiedys bylo 3 lub 4 miesiace na oddanie prawka a teraz??:confused: bo wiem ze przepisy sie zmieniaja:baffled:
ja od rana piore...maggiwer naprawił mi pralke:-p:tak::-)
no to siupel:rofl2::tak:
 
Witam:-) Kicham, smarkam ehh:baffled: Rano byliśmy na wizycie w szpitalu z okazji mojej ciąży i wszystko w porządku. Hemoglobinę mam 13,6:szok: A przyznam się szczerze, że nie biorę w tej ciąży żadnych witamin, bo na początku mi nie podeszły i zwracałam, więc zrezygnowałam. Dopiero od niedawna biorę kwas foliowy, Centrum i witaminę C na przeziębienie:-p

W każdym razie mi też się już nic nie chce:rofl2: Pranie się kończy, więc jeszcze tylko obiad:-p

Faktycznie w Deutschlandi macie ostre wymogi:tak: Ja jeszcze nie zrobiłam prawka, bo jak miałam iść na kurs to zaszłam z Vickiem w ciążę i potem wyjechaliśmy:sorry2: Ale mam nadzieję, że za rok mi się uda jak drugie będzie większe:tak:
 
dobry wieczór :-) powiedzcie mi czy u dziecka z ADHD agresje mozna tłumaczyc wlasnie ta chorobą?bo byłam na zebraniu najpierw u Zuzi -bez większych problemow Zuzia jest jedną z najlepszych uczennic w klasie :zawstydzona/y:a potem u Wojtka ni i 1,5 godziny bylo omawianie problemu z Szymkiem właśnie on ma ADHD i dwie mamy zglosły problem na poczatku zebrania i pobiciu przez Szymka ich corek a matka tlumaczy go wlasnie tą chorobą i wiele matek sie z tym niezgodzilo bo stwierdzilo ze jak stanie sie cos gorszego to matka syna wytlumaczy bo ma wszelkie zaswiadczenia od lekarzy :no: osttecznie stanęlo na tym z Szymek powinien byc w specjalnej szkole bo stwarz zagrozenie dla innych dzieci
 
Witam.
Jak sie miewacie,bo mnie dzis głowa boli.
A po za tym tradycyjnie mam lenia,może jak wypije kawkę,najdzie mnie ochota na sprzątanie.
Kuba ogląda Noddiego i czyta książkę jednocześnie(też o Noddim):-D:-D:-D
 
reklama
Do góry