reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

wlasnie dotarlismy ze spaceru do domu moj tylek jest zimny jak kostka lodu a niby wydaje sie byc cieplo- no w miare cieplo.
a teraz czas na sprzatanie spanie no i obiad i tak w kolo macieju
 
reklama
U nas wczoraj była straszna mgła. Dziś nie ma, za to są już mokre chodniki :crazy: Tak mi się nie chce, ale muszę wreszcie wyjść zamówić wiązankę na jutrzejszy pogrzeb.
 
ja juz nie daje rady.......mam nawet spuchniete powieki ,załzawione oczy i widze wszystko za mgła....wszystko mi jedno czy jest ona w realu czy nie:rofl2:
usta,nos nie wspomne...masakra:baffled:
 
Dzieńdoberek :tak:
Jak nie urok to sraczka :-p Od 2 dni niet neta w domu i nawet Was poczytać nie mogę, a w pracy nie bardzo się da, bo szef tu węszy :baffled:
 
Witam :-)
U nas dzis ladna pogoda ale jutro ma byc bleeeee:baffled: ale pocieszam sie tym ze ja tylko zaprowadze a maz go przywiezie :tak: Slowo "przywiezie" moze byc u nas w dopmu przez pewien czas nieaktualne bo dostalam dzis list ze moj K jechal sobie w terenie niezabudowanym zamiast 70 km to jechal 100 km po odliczeniu tolerancji:baffled: bedzie nas to kosztowalo okolo 100 euro 3 punkty i chyba prawko na miesiac zabrane:baffled: w zaleznosci czy rok do tylu od dzisiaj jechal wiecej niz 26 km za duzo , kurcze mial juz taki mandat ale niewiem czy to bylo rok do tylu czy wiecej takze przerabane :baffled: On ma zawsze noge za ciezka niech sobie lepiej klapki kupi jak ma swoje za ciezkie do cholewci:wściekła/y:
 
hej babki
AGUSIA zdrowka
pogoda wrrrrrrrrrrr

IRTASIA nie lam sie, moj maz z kolei BARDZO ostroznie jedzdzi a kary ciagle dostaje plus zabranie prawka na miesiac ma juz za soba....albo tu strasznie wzystko sprawdzaja...albo my mamy takiego pecha:-:)baffled:
 
reklama
Do góry