reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

hej Dziewczęta!mam nadzieję,że Nas pamiętacie...
moja Ala lubi teletubisie i wielorybka Mumu,ale czasem posiedzi 5 minut,a czasem pól godzinki,a najlepiej jeśli siedziałaby z mamusią.mamusi już znudziło się oglądanie ciągle tego samego...;).absolutnym hitem są teledyski "bebe lilly",niestety żadnych innych dorwać nie mogę i płyta [prawie się nuż zdarła
 
reklama
:-)Witam :-)Ja dzis caly dzien poza domem nawet teraz :sorry2: siedze i czekam az znajoma dziecko uspi i mnie zawiezie :tak:
Teskno mi juz do Jenni wodzialam ja tylko rano pozniej po trödelmarkcie i wieczorkiem jak pojechalam ja polozyc bo mezowi sie niedala:baffled: i spowrotem do znajomej bo musialam jej pomoc:tak:
 
ale z Ciebie dobra duszyxczka irtasia!!!:tak:
a ja jestem w szoku ze niektore z Waszych dzieci potrafia NAPRAWDE ogladac bajki, bo zaczarowanie LAili jazda figurowa trwalookolo minuty, 2,,,,,,he he, bajki niet, ale reklae i owszem obejrzy z checia...

ajednak kilkapan sie wieczorem pojawilo, milej nocy kochane

a no i witaj BIBINKA, daaawno Cie tu nie bylo!!!!

a ja szukam pracy...na pol etatu....:sorry2:
 
Witam :-)
My z mężem już na nogach, a Oli śpi smacznie.
Dziś koło 8.30 tak się kręciła, jak nigdy, że zsunęła się z łóżka :szok: Ale jak ją podniosłam, pocałowałam i poszła dalej spać.

Agusia, biedaku :-( jeszcze raz zdrówka :tak:

Co do bajek, to Oli do niedawna tylko interesowała się reklamami i teledyskami piosenek. A od kilku dni do niektórych bajek siada i potrafi oglądać z pół godziny. Najbardziej lubi Ulicę Sezamkową i podobne programy z udziałem kuiełek i prawdziwych dzieci. Żywo się interesuje tym, co się dzieje na ekranie, komentuje rzeczy które zna, a jak nie zna, to pyta "co to?".
 
SZymek ma swoje bajki ktore obejrzy od deski do deski tylko czasem przybiegnie i powie jakis tekst z bajki zasmieje sie i wraca.
nasz hit to
rybki z ferajny - ostatnio tak kochal rybke na plycie ze ja zlamal i placz.( wiec zamowilam nowa ale chce tego slonia dokupic bo podobno rewelacja i dla malych i duzych)
drugie miejsce to slon DUMBO i bociany - no i szymcio wszystkim tlumaczy ze bocian pprzylatuje z malenstwami i trzeba je tulic

3 miejsce to kubus i hefalumpy oj tu wygrywaja raczej piosenki i skaczacy kangurek

mamy jeszcze 3 inne bajki ale to jeszcze nie uch czas szymcio ich nie oglada.

dzieki za tytul. buziaki pa

p.s. mam tez tego bysty makuch czy jakos tak - plyty byly dodatkiem do jakiejsc gazety ale szymek zdecydowanie ucieka i nie chce na to patrzec.

a co do tv to zdecydowanie polecam ty co maja dostep BABY TV rewelacja dla kazdego malca ja jak na to patrze to jakbym latala wszystko tak pomalu tam sie zmienia muzyczka pastelowe kolory piosenki super
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja ostatnio nie mam czasu na BB:blink::blink::baffled:.
Wczoraj wieczorem mialam stan podgoraczkowy i lezalam plackiem pod koldra 3 godziny.Dzieciaki pomagaly mi sie Kondziem opiekowac:tak:.Co ja bym bez nich zrobiła.W koncuwzielam tabletke przeciwgoraczkowa i wrocilam do zywych:dry:.
Leczylam zeby w fajnej klinice stomatologicznej,ale dwa mnie od jakiegos czasu poboloweły.Pojechalam gdzie indziej,bo mnie bardzo jeden rozbolał chyba w piatek.Okazalo sie,ze w leczonych 2 zebach mam pruchnice:crazy:,pokruszona plombe itd:angry:.Powinnam jechac z reklamacja,ale boje sie,ze mi znowu zeba spierdziela...:baffled:.
Dzis jade na wypelnienie jednego i musze sie umowic na wyleczenie drugiego.Musze wziac i dzieciaki na sprawdzenie ktoregos dnia:baffled:
Powinnam sie uczyc,ale jak pomysle,ze na 14 dentysta,to mi sie odechciewa wszystkiego:sorry2:
 
Do góry