reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
U niektórych z Was mijają mdłości a u mnie się dopiero zaczęło 🙈 wczoraj cały dzień kaplica, dobrze ze miałam dzień urlopu na poradnie i badania. Byłam u diabetologa i dziś powtórne badanie krwi dla potwierdzenia cukrzycy ciązowej. Kontrola za 2 tygodnie. Do Was też podchodzą z założeniem że jesteście już na zwolnieniu lekarskim?? Jak zauważyłam że wpisują godzinę dowolną na wizytę a nikt nie pyta czy człowiek pracuje czy nie.... Chyba dam radę do końca miesiąca bo mi się zaraz urlop skończy na ten rok 😳
 
A jeśli chodzi o suszarkę to polecam ja tam wszystko suszę nawet oryginalne ciuchy i się nie przejmuje może na początku coś tam się skurczyło jak nie obeznalam się z funkcją i za duża temp ustawiłam . Mi się nawet latem czasem na dworze nie chce wieszać ,bo tu wrzucisz ciepłe składasz i proste są ani nie trzeba wieszać
 
reklama
ja też, ale taka prywatna tajna że nikt poza tutaj nie dołączy,bo będzie fajnie żeby była taka ilość osób która pamięta się, a nie 1500. U nas z marcowych mam od córki mamy mała grube i do dziś piszemy jest super atmosfera każdego znam ,kojarzę jest łatwiej pisać ,ale też na bb piszą dziewczyny dalej nie które i się udzielają także jest grupa tu i tu jedne zostały tylko na FB drugie tu i tu więc może każdy sam podjąć decyzję. Na FB na pewno jest łatwiej
 
Do góry