reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Właśnie miałam pytać jak to jest z suszeniem ubranek w suszarce... Wnioskuję że nie da rady? A pieluszki tetrowe? Ja bez suszarki żyć nie umiem, ładuje wszystko. Fakt, kończy się różnie 😅🤷
Ja wszystkie ubranka suszę w suszarce, większość mamy next i cool club (smyk), może jedno czy dwa mi się kiedyś skurczyły.
 
reklama

Załączniki

  • 210A0E66-31ED-4F4B-9C55-C07C7A4CAD85.jpeg
    210A0E66-31ED-4F4B-9C55-C07C7A4CAD85.jpeg
    425,1 KB · Wyświetleń: 60
Właśnie miałam pytać jak to jest z suszeniem ubranek w suszarce... Wnioskuję że nie da rady? A pieluszki tetrowe? Ja bez suszarki żyć nie umiem, ładuje wszystko. Fakt, kończy się różnie 😅🤷
Ja suszę wszystkie ubranka córki :)
Zara czasem płata figle ale generalnie mi się nic nie dzieje, chyba wystarczą dobre ustawienia suszarki lub dobre materiały.

Znajoma kupuje głównie Pepco i jak kupiła suszarke to dzwoniła przerażona bo większość się solidnie skurczyła.
 
Masakra mam nadzieję ,że tę mdłości mnie opuszcza jak najszybciej 😑. Normalnie jestem inna zamiast rano to zaczyna się od 17 i dopiero jak porządnie usnę po północy to powoli odpuszcza chociaz nie raz budze się do WC i mnie męczy dalej . Czuje jakbym miała ciągle jelitowke od 17 w dół 🤷 i ten smak ohydny w ustach ,że muszę albo gumę wziąć albo ciągle pić ,bo nie chce minąć ...
Ja piję herbatę z imbirem, pomaga trochę i kupiłam cukierki imbirowe, bo ten posmak w ustach mnie bierze do wymiotów. U mnie również od ok 17 się rozkręca, masakra.
 
4? To chyba musiałaś ręcznie prac. Bo w pralce taka ilość to za mało napewno. A to trzeba często dziecko przebrać
Fakt, dużo ręcznie. Ale poza ubrankami dochodziły jeszcze pieluszki tetrowe, które miał kradzione koło buźki bo bardzo ulewał, rożki, prześcieradełka, kocyki i moje koszule do karmienia w ilościach hurtowych😂 Więc pralka też była mocno eksploatowana.
 
reklama
Do góry