reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Mnie odrzuciło od kawy a ze tylko coś słodkiego było do kawy no to teraz nie ma. Od kiedy jestem w ciąży to schudłam a nie wymiotuję. Bardzo bym chciała mieć tylko brzuszek ciazowy a nie całe opakowanie tkanki tłuszczowej na ciele 🙏
Bardzo mnie pociągają owoce w ciąży. W sumie wszystkie a najbardziej kiwi 😊
W sumie jak tak pomyślę to właśnie dużo owoców tez zjadam. Wcześniej tez ale teraz codziennie po kilka, najbardziej brzoskwinie
 
reklama
W sumie jak tak pomyślę to właśnie dużo owoców tez zjadam. Wcześniej tez ale teraz codziennie po kilka, najbardziej brzoskwinie
Mam tak samo, dużo owoców, a z 3 kaw dziennie zeszłam na 0 🤭 jeśli chodzi o zachcianki to mam tak, że jestem bardzo głodna i myślę co zjeść i nawet od chleba mnie odrzuciło, więc muszę kombinować i jak coś już mi przypadnie do gustu to już muszę to zjeść 😆
 
W pierwszej ciąży nie miałam żadnych specjalnych zachcianek, a teraz ogóreczki kiszone, śledzie, kiełbasa, kapusta kiszona i placki ziemniaczane 🙈 od słodkiego odrzuciło mnie jakieś 3 tygodnie temu, aż mi trudno uwierzyć, bo tak normalnie to codziennie musiało wjechać jakieś ciasteczko czy czekolada do kawy. Nie raz próbowałam robić sobie detoks od cukru, ale zawsze szybko wracałam. A teraz zero ochoty, mogłoby tak zostać na dłużej 🙂
Ja też lubię jakieś dobre ciacho zjeść, teraz też nie mam ochoty. Dla mnie ogórki małosolne i ogólnie mam ochotę na owoce, ale czasami mnie weźmie na coś, na co sama nie wiem co bym zjadła. Trochę mnie mdli od jedzenia i czuję dziwny posmak w ustach.
 
Mam tak samo, dużo owoców, a z 3 kaw dziennie zeszłam na 0 🤭 jeśli chodzi o zachcianki to mam tak, że jestem bardzo głodna i myślę co zjeść i nawet od chleba mnie odrzuciło, więc muszę kombinować i jak coś już mi przypadnie do gustu to już muszę to zjeść 😆
Co do kawy ja też po 3-4 latte piłam dziennie, wczoraj tylko jedną, na którą w ogóle nie miałam ochoty, dziś nie piłam i nie wypiję. Uwielbiałam kawę i to że jeszcze do niedawna piłam, było zaskoczeniem i delektowałam się tym smakiem, dziś nie mogę patrzeć i znieść zapachu kawy, jak i kopru 🤢🤢🤢
 
Co do kawy ja też po 3-4 latte piłam dziennie, wczoraj tylko jedną, na którą w ogóle nie miałam ochoty, dziś nie piłam i nie wypiję. Uwielbiałam kawę i to że jeszcze do niedawna piłam, było zaskoczeniem i delektowałam się tym smakiem, dziś nie mogę patrzeć i znieść zapachu kawy, jak i kopru 🤢🤢🤢
Ja właśnie kawę bardzo lubiłam pić, czasem nawet 3 dziennie ale normalne. A teraz po prostu nie mam ochoty. Wypije ale nie ze musze
 
Co do kawy ja też po 3-4 latte piłam dziennie, wczoraj tylko jedną, na którą w ogóle nie miałam ochoty, dziś nie piłam i nie wypiję. Uwielbiałam kawę i to że jeszcze do niedawna piłam, było zaskoczeniem i delektowałam się tym smakiem, dziś nie mogę patrzeć i znieść zapachu kawy, jak i kopru 🤢🤢🤢
Tez uwielbiałam kawę, teraz piję rano bardziej z przyzwyczajenia i żeby mnie głowa nie bolała, ale średnio mi smakuje i zwykle nie dopijam do końca
 
Trzymam kciuki za wszystkie wizutujace dzisiaj mamusie 🙌👍🌻, powiem wam że ostatnio zaczęłam odpinać guzik w spodniach i w sobotę poszłam do h&m i poleć bo są promocje, kupiłam już trzy pary spodni dla ciężarnych w sumie za 110 zł może któraś też się już przestaje dopinać 🥴🤷😂
nie wiem czy się dopinam bo w sumie chodzę w samych sukienkach latem, ale podejrzewam że bez szans bo brzusio raczej konkretny już mam 😅
 
reklama
Trzymam kciuki za wszystkie wizutujace dzisiaj mamusie 🙌👍🌻, powiem wam że ostatnio zaczęłam odpinać guzik w spodniach i w sobotę poszłam do h&m i poleć bo są promocje, kupiłam już trzy pary spodni dla ciężarnych w sumie za 110 zł może któraś też się już przestaje dopinać 🥴🤷😂
ja ód wczoraj nie dopinam spodni🤦‍♀️ muszę sprawdzić czy z poprzedniej ciąży któreś będą ok
 
Do góry